do góry
więcej

Członkowie

Oświetlenie dekoracyjne i architektoniczne 15

Oświetlenie przemysłowe 9

Oświetlenie biurowe 10

Oświetlenie drogowe i miejskie 10

Oświetlenie awaryjne i specjalne 4

Oświetlenie roślin 1

Organizacje branżowe, IOB, usługi doradcze 7

Jednostki badawcze i laboratoria 6

Komponenty, urządzenia pomiarowe, wykonawcy 13

Partnerzy 6

Oświetlenie dekoracyjne i architektoniczne

Aqform Lighting Solution

Aqform Lighting Solution

 

AQForm to polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Siedziba firmy mieści się w podkrakowskim Czernichowie, gdzie zespół ekspertów działa w liczącym prawie 3600 m2 Centrum Badawczo-Rozwojowym. Wiedza i doświadczenie specjalistów oraz bogaty park maszynowy sprawiły, że AQForm stał się liderem w branży oświetleniowej na rynku polskim. Dzięki wstąpieniu w 2017 r. do grupy Delta Light Group, obejmującej swą działalnością ponad 120 krajów, AQForm jest coraz bardziej rozpoznawany również na arenie międzynarodowej.

AQForm w swej kolekcji posiada całą gamę opraw architektonicznych, a także rozwiązań bardziej dekoracyjnych, utrzymanych w konwencji geometrycznego minimalizmu. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość produktów, komfort użytkowania i satysfakcję klienta. Z powodzeniem rozświetla przestrzenie prywatne i komercyjne. Oświetlenie AQForm doskonale sprawdza się w biurach, hotelach, restauracjach, a także domach i apartamentach. Uhonorowana licznymi nagrodami, zyskała duży rozgłos w branży oświetleniowej, szczególnie wśród architektów i projektantów.

Aquaform Inc. sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 12-14,
32-070 Czernichów,
tel. +48 12 270 21 22
więcej na: 
https://www.aqform.com/pl/

Arturhampel Design

Arturhampel Design

Arturhampel Design

Bemko

Bemko

Bemko to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego. Założona została w 2007 roku. Swoje produkty dystrybuuje w Europie za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych menedżerów sprzedaży. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia klientów jest oferowanie produktów oraz usług najlepszej jakości w przystępnej cenie. Profesjonalna kadra Bemko oferuje realizację projektów oświetleniowych zgodnie z wytycznymi klienta. Pomagamy w doborze odpowiednich opraw i przeprowadzamy przez cały proces wymiany oświetlenia. Oferujemy również szeroki wachlarz wsparcia handlowego, marketingowego, produktowego oraz logistycznego.

BEMKO Sp. z o.o.

ul. Bocznicowa 13
05-850 Jawczyce POLAND
Tel: +48 22 732 11 85
https://bemko.pl/

BRITOP Lighting Sp. z o.o.

BRITOP Lighting Sp. z o.o.

BRITOP Lighting Sp. z o.o.

z siedzibą w Bierawie to producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz i nowoczesne technologie.

Firmę tworzą ludzie, którzy z potężnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do projektowania, produkcji, a także do partnerskiej i długofalowej obsługi klienta. Z tej pasji powstają projekty gwarantujące trwały i estetyczny wygląd oświetlenia oraz najwyższą jakość, wpisującego się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz.

BRITOP Lighting Sp. z o.o.
47-240 Bierawa
Nowe Osiedle 13D
tel. +48 77 487 12 02
więcej na: www.britoplighting.pl/

CORA Lighting Factory

CORA Lighting Factory

Samodzielna i prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia.W ramach działalności zajmują się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli, inwestycji oraz projektowaniem i doradztwem w celu trwałego zadowolenia klienta. Nasza oferta bazuje na wieloletnim doświadczeniu, z sukcesem i pasją zrealizowaliśmy dla polskich i zagranicznych klientów wiele projektów. Proponujemy optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

PHU CORA funkcjonuje na rynku od 1995 roku, od stycznia 2015 roku poszerzyła się o Spółkę CORA LIGHTING FACTORY Sp. z o.o.zajmującą się produkcją opraw oświetleniowych. CLF główny nacisk kładzie na jakość, funkcjonalność,nowatorstwo oraz znakomite parametry świetlne.

PHU CORA – Adam Sikora
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska7
tel.: 32­ 388 80 00
więcej na: www.cora.pl

Elit SA

Elit SA

Jako firma Elit S.A., wcześniej znana pod nazwą ELETTRONICA ITALIANA Sp. z o.o. rozpoczęliśmy swoją działalność w Polsce już w 1999 roku. Początkowo od przedstawicielstwa kilku włoskich marek w Polsce, co łączyło się z aktywnym kreowaniem rynku oraz generowaniem zapotrzebowania na te produkty. Obecnie, w swoim portfolio produktowym posiadamy ponad 20 wiodących marek z branży oświetleniowej oraz elektrotechnicznej z Włoch.

PASJONACI O FACHOWEJ WIEDZY

Jako zespół, dzięki rzetelnej współpracy, tworzymy wspólnie unikalną wartość dla firmy i dla naszych partnerów. W kontaktach biznesowych zawsze szukamy rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby naszych klientów oraz partnerów sprzedażowych. Kierując się zasadą „win-win”, stawiamy przede wszystkim na wartościowe i długofalowe relacje biznesowe, które procentują zadowoleniem obu stron.

JASNO SPRECYZOWANE CELE

Główne zadania Elit SA to rozbudowanie oferty produktowej oraz stały rozwój kompetencji branżowych naszych pracowników. Rozwijając nasze umiejętności, umacniamy naszą firmę, głównie w trosce o interes naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasza oferta produktowa powiększa się z roku na rok, stając się coraz bardziej atrakcyjna i różnorodna – tak, aby jak najlepiej zadowolić rozmaite zapotrzebowania rynku.
Aktualnie współpracujemy z ponad dwudziestoma renomowanymi włoskimi markami. Nasza oferta magazynowa obejmuje ponad 1 200 indeksów dostępnych „od ręki”, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet w 24h. Oferta Elit S.A. obejmuje produkty osprzętu elektrotechnicznego oraz oprawy oświetleniowe, głównie w najnowocześniejszej technologii LED.

Greenie Polska

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

GREENLUX

GREENLUX

Oferujemy Państwu wyroby produkty naszej marki z zakresu techniki świetlnej – lampy LED, oprawy oświetleniowe LED, oprawy techniczne i wbudowywane oraz wyroby elektroinstalacyjne. Jesteśmy czeską firmą, z rodzimym kapitałem, która została założona na początku 2010 roku z udziałem zespołu o wieloletnim doświadczeniu i głębokiej wiedzy z zakresu techniki świetlnej i branży elektrotechnicznej. Dzięki naszej długoletniej obecności na rynku oświetlenia LED, naszemu profesjonalnemu zespołowi zbudowaliśmy silną i stabilną pozycje nie tylko na rynku czeskim, ale także na innych rynkach europejskich, zwłaszcza w Słowacji, na Węgrzech i w Polsce.

Naszym celem jest dostarczanie produktów zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz stałe poszerzanie oferty o nowości. Budowanie długoterminowych relacji z naszymi odbiorcami jest dla nas priorytetem.

Słuchamy uważnie wymagań naszych klientów i staramy jak najlepiej dopasować się do ich różnorodnych potrzeb. Utrzymujemy wysoką jakość, niezawodność i szybkość działania na takim poziomie, i wszędzie tam, gdzie jest to najważniejsze dla naszych klientów. Są to głównie:

 • szerokość oferty
 • głębokość asortymentu
 • jakość produktów
 • dostępność wyrobów
 • bezbłędna logistyka
 • polityka cenowa
 • szybkie rozstrzyganie reklamacji

Lubimy dbać o naszych klientów, spotykamy się z nimi. Zawdzięczamy to naszym pracownikom, których bardzo cenimy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz międzynarodowy zespół był zawsze dobrze przygotowany, dajemy wsparcie pracownikom w rozwoju zawodowym. Nasze podstawowe zasady postepowania wobec wszystkich pracowników obejmują:

 • życzliwość
 • współpracę
 • zespołowość
 • komunikatywność

Naszą wizją jest wprowadzanie nowości i elastyczne reagowanie na rynek oświetlenia LED, który zmienia się dynamicznie wraz z nowymi technologiami i trendami. Częścią naszej wizji jest nie tylko utrzymywanie poziomu sprzedaży i wzrost na naszych obecnych rynkach, ale także skupienie się i na kolejnych rynkach europejskich.

To czego nie zapominamy, i to co cenimy, w naszym zespole:

 • zaufanie
 • osobiste podejście
 • doświadczenie
 • praca zespołowa
 • spójność i precyzja
 • niezawodność
 • profesjonalizm
 • elastyczność

Wierzymy, że wybierzecie wyroby z naszego asortymentu i ocenicie nie tylko jakość samego produktu, ale także wsparcie całego naszego międzynarodowego zespołu GREENLUX, który jest tutaj dla Was.

Greenlux sp. z o.o.

Ul. Mieszka I 66
66-400 Gorzów Wlkp
+48 95 7378301
https://www.greenlux.pl/

Kanlux SA

Kanlux SA

Kanlux SA

to firma z tradycjami. Produkty Kanlux dostępne są zarówno w hurtowniach elektroinstalacyjnych, jak i sieciach. Architektom Kanlux oferuje wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań oraz produktów oświetleniowych dla różnego formatu inwestycji. Oryginalne wzornictwo i nowe, nieszablonowe pomysły, efektowne oprawy dekoracyjne i źródła światła, nowoczesne i bezpieczne produkty przebadane w laboratorium Kanlux – to znaki rozpoznawcze tej firmy. Kanlux posiada również markę aparatury modułowej Ideal TS oraz osprzętu elektroinstalacyjnego MOWION.

Kanlux SA
ul. Objazdowa 1-3
41-922 Radzionków
tel.: +48 /32/ 388 74 00
więcej na: www.kanlux.pl

KINNA PRODUCTION

KINNA PRODUCTION

Od 20 lat firma produkcje abażury do lamp oraz producentem kompletnych lamp biurkowych i podłogowych, w których skład wchodzi abażur i drewniana podstawa. Podstawy lamp wykonujemy z różnych rodzajów drewna, np. dąb, orzech itd. Każdy model abażura może być wykończony różnymi rodzajami dekoracji, według indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy nadruki, ozdobne paski, profile, tasiemki oraz rozetki, które będą komponować się z odcieniem abażura, bądź używając koloru kontrastującego możemy podkreślić ich kształt. Do każdego typu abażura możemy zaproponować: podstawy do lamp podłogowych i stołowych oraz zwisy do lamp sufitowych.

KINNA PRODUCTION Sp. z o. o.
ul. Budowlanych 46a
80-298 GdanskPoland
tel.: 0048 58 762 39 40
więcej na: www.kinna.pl

LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN jest producentem nowoczesnego oświetlenia LED dedykowanego do budynków przemysłowych, magazynowych, biurowych, hoteli oraz do użytku domowego, a także dystrybutorem systemów inteligentnego sterowania i monitoringu.

Ideą jaka przyświeca działaniom firmy jest koncepcja HCL (Human Centric Lighting), która daje gwarancję optymalnych warunków pracy w oświetlanych pomieszczeniach, co zapewnia dobre samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty LED line® są badane w nowoczesnym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska oraz profesjonalna aparatura pomiarowo-badawcza, dzięki której prowadzone są badania produktów określające właściwości elektro-magnetyczne oraz fotometryczne produktów. Firma LEDIN  wspiera Architektów w tworzeniu precyzyjnych projektów oświetlenia, które są podstawą do realizacji udanych inwestycji.

Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
NIP: 758-227-88-88
KRS: 141680103
E-mail: kontakt@ledin.pl
T. +48 29 764 77 00
MAXLIGHT

MAXLIGHT

Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w dostarczaniu oświetlenia, które zachwyca i inspiruje śmiałym designem i nieskończonymi możliwościami aranżacji. 

Szeroka półka produktów pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Lampy przyciągające wzrok i nadające charakter, jak i dyskretne, eksponujące elementy wystroju. Bogate, wieloelementowe bryły i minimalistyczne formy. Wzornictwo klasyczne, nawiązujące do najważniejszych nurtów w historii dizajnu i nowoczesne, kreujące nowe trendy.

Oprócz tradycyjnych lamp dekoracyjnych oferujemy szeroki wybór opraw, które mogą być stosowane w przestrzeni, gdzie będą narażone na kontakt z wilgocią – łazienkowych oraz przeznaczonych do montażu na zewnątrz budynków. Wprowadzamy także najnowsze rozwiązania oświetlenia ledowego.

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić najwyższy poziom obsługi.

ncart design studio

ncart design studio

Tomasz Andrzej Rudkiewicz – projektant form przemysłowych. W 2008 roku mianowany Designerem Roku przez Instytut Wzornictwa. Współwłaściciel studia projektowego NC.ART. Twórca TAR. Zajmuje się projektowaniem lamp od początku lat 80. Jego seria kolorowych lamp Reflex była popularnym produktem na szarym socjalistycznym rynku. Lampy rozświetliły wiele polskich domów stając się ikoną polskiego wzornictwa tamtych lat. W 1981 roku uzyskał w Hanowerze wyróżnienie iF za projekt systemu lamp Polam-Wilkasy, którego był współautorem wraz z Bartkiem Pniewskim. W 1986 wyjechal do Finlandii. Pracował w Ed-Design, największym wówczas studiu projektowym w Skandynawii projektując m.in. pierwsze telefony dla Nokii. Dziś na stałe mieszka w obu krajach, w Polsce i Finlandii. Jest członkiem ORNAMO, Związku Projektantów Przemysłowych w Finlandii.

SKOFF

SKOFF

SKOFF

to marka w branży elektrotechnicznej, gdzie nadrzędną wartością jest jakość i rzetelność. Producent oświetlenia wnętrz.

Produkty są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności w każdym etapie dnia, w pracy, przy wypoczynku poprzez dostarczanie produktów innowacyjnych i najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty są unikalne.

SKOFF sp. z o.o.
ul. Legionów 243d
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel.: (0-32) 215 28 93
więcej na: www.skoff.pl

SPOT Light

SPOT Light

SPOT Light

to firma z doświadczeniem w produkcji oświetlenia. Asortyment SPOT Lightu obejmuje ponad 3 tysiące produktów – od kryształowych żyrandoli, poprzez lampy nowoczesne i klasyczne, do oświetlenia zewnętrznego.

Swoją przyszłość firma wiąże z dalszym  rozwojem własnej  produkcji, w szczególności modeli wykonanych z polskiego, certyfikowanego drewna wyposażonego w najnowocześniejsze moduły LED. SPOT Light stawia również na inne naturalne materiały – linia oświetlenia wykonana z betonu architektonicznego, szkła oraz kolekcja lamp z abażurami z innowacyjnych materiałów, jak: ekoskóra, tapeta, okleina drewniana oraz tkanin tapicerskich, lakierowanych, satynowanych uzupełnia kompleksową ofertę firmy.

SPOT Light Sp. z o. o. 
ul. Nowe Osiedle 13D 47-240
Bierawa,  Poland
tel. +48 77 487 70 00 fax.
+48 77 487 70 08
e-mail: spotlight@spotlight.pl

Oświetlenie przemysłowe

CORA Lighting Factory

CORA Lighting Factory

Samodzielna i prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia.W ramach działalności zajmują się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli, inwestycji oraz projektowaniem i doradztwem w celu trwałego zadowolenia klienta. Nasza oferta bazuje na wieloletnim doświadczeniu, z sukcesem i pasją zrealizowaliśmy dla polskich i zagranicznych klientów wiele projektów. Proponujemy optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

PHU CORA funkcjonuje na rynku od 1995 roku, od stycznia 2015 roku poszerzyła się o Spółkę CORA LIGHTING FACTORY Sp. z o.o.zajmującą się produkcją opraw oświetleniowych. CLF główny nacisk kładzie na jakość, funkcjonalność,nowatorstwo oraz znakomite parametry świetlne.

PHU CORA – Adam Sikora
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska7
tel.: 32­ 388 80 00
więcej na: www.cora.pl

Greenie Polska

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN jest producentem nowoczesnego oświetlenia LED dedykowanego do budynków przemysłowych, magazynowych, biurowych, hoteli oraz do użytku domowego, a także dystrybutorem systemów inteligentnego sterowania i monitoringu.

Ideą jaka przyświeca działaniom firmy jest koncepcja HCL (Human Centric Lighting), która daje gwarancję optymalnych warunków pracy w oświetlanych pomieszczeniach, co zapewnia dobre samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty LED line® są badane w nowoczesnym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska oraz profesjonalna aparatura pomiarowo-badawcza, dzięki której prowadzone są badania produktów określające właściwości elektro-magnetyczne oraz fotometryczne produktów. Firma LEDIN  wspiera Architektów w tworzeniu precyzyjnych projektów oświetlenia, które są podstawą do realizacji udanych inwestycji.

Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
NIP: 758-227-88-88
KRS: 141680103
E-mail: kontakt@ledin.pl
T. +48 29 764 77 00
Ledolux Poland

Ledolux Poland

Kim jesteśmy? Zespołem specjalistów, którzy bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu tworzą profesjonalne projekty oświetleń hal przemysłowych, magazynów, biur i ulic. Zajmujemy się doradztwem w zakresie techniki oświetleniowej, korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, starannie dopasowując projekt i ofertę do obiektu oraz wymagań i oczekiwań klienta.

Jesteśmy producentem źródeł światła LED, w związku z czym korzystamy tylko z najwyższej jakości, ekonomicznych i bezpiecznych opraw świetlnych, które gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę.

LUMI TEAM

LUMI TEAM

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność – to filary produkcji systemów oświetlenia przemysłowego i drogowego. Wyznaczając sobie szczyt do zdobycia – sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – odrzuciliśmy półśrodki i postanowiliśmy produkować oprawy od podstaw u siebie, w LUMI TEAM.

Nasze zaplecze technologiczne pozwala na pełną kontrolę nad ich wykonaniem: dysponujemy zautomatyzowaną, nowoczesną odlewnią, sterowanymi numerycznie maszynami obróbki skrawaniem, linią montażową, laboratorium kontroli jakości i malarnią proszkową. Nasze oprawy oświetleniowe są nie tylko funkcjonalnym produktem. Są odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają nasi Klienci. Wiemy, jak istotną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie magazynów, hal produkcyjnych, dróg, parkingów i rozumiemy, jakie znaczenie mają dla firm czy gmin oszczędności. Osiągamy znakomite parametry iluminacyjne dzięki najwyższej jakości komponentom i odpowiednim projektom. Dbamy o wzornictwo – bazujemy na doświadczeniu, ale i odważnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Obce są nam kompromisy, gdy chodzi o oprawy sygnowane naszą marką: kluczowa jest dla nas dbałość o szczegóły. Oprawy, które sprzedajemy mają zdawać codzienny egzamin z efektywności, więc stawiamy na rozwiązania technologiczne, które gwarantują wieloletnią żywotność oświetlenia. Jesteśmy pewni tego, co tworzymy – nie bez powodu zastrzegliśmy nasze wzory przemysłowe, a produkty obejmujemy gwarancją. Działamy z nastawieniem na precyzję, bo w ten sposób eliminujemy miejsce na błędy. Dla nas, LUMI TEAM jest synonimem niezawodnego oświetlenia.

Luxon LED

Luxon LED

W Luxon LED jesteśmy fanami ciągłego doskonalenia (continuous improvement) mając świadomość, że każdy element organizacji można systematycznie usprawniać. W naszej pracy czerpiemy garściami z metodologii lean management, standaryzując i optymalizując procesy. Wykorzystujemy także narzędzia six sigma po to, by zmniejszyć zmienność w procesach i zapewnić naszym Klientom produkt wysokiej jakości, dostarczony zgodnie z oczekiwanym terminem realizacji.

Nasz system zarządzania jakością posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015, a wybrane produkty – ENEC, europejski certyfikat wyrobów elektrycznych objętych dyrektywą niskiego napięcia.”

W 2008 roku zaczynaliśmy naszą przygodę, jak przystało na start-up, w piwnicy. Choć początki były pełne wyzwań nasza firma postawiła na rozwój najnowszych technologii energooszczędnych.

Dzisiaj Luxon LED jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w Europie według rankingu Deloitte Fast 50 z 2018 roku oraz Financial Times 1000 z 2019 roku.

MICOLED

MICOLED

MICOLED Sp. z o.o. jest producentem energooszczędnych, przyjaznych środowisku lamp oświetleniowych LED przystosowanych do montażu na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Są to lampy o mocach od 35W do 235W przeznaczone zarówno dla odbiorcy instytucjonalnego, posiadającego niezbędne służby eksploatacyjne, jak i dla odbiorcy niezajmującego się profesjonalną eksploatacją oświetlenia.

Lampy MICOLED charakteryzują się dużą trwałością, odpornością na czynniki zewnętrzne i zakłócenia w sieci zasilającej. Korzystny stosunek jakości do ceny pozwala na stwierdzenie, że są one istotnym uzupełnieniem oferty rynkowej mimo rosnącego importu. Ważną cechą lamp LED produkcji MICOLED – jest to, że poza modułami LED lampy te są w całości produktem polskim, są efektem doświadczenia i pomysłu polskich inżynierów oraz w całości powstają w Polsce, w dużej części z polskich komponentów. Oznacza to, że ich dostępność dla służb eksploatacyjnych jest łatwa a czas dostawy krótki.

MICOLED Sp. z o.o.
Wrocław
UL. Duńska 13
54-42 Wrocław

+48 (71) 785 89 58
info@micoled.pl
http://micoled.pl

Nowator

Nowator

Jesteśmy producentem nowoczesnych lamp LED przeznaczonych dla przemysłu. Od 2001 roku zajmujemy się produkcją opraw oświetleniowych i lamp LED.Najpierw produkowaliśmy żyrandole i kinkiety dla odbiorców prywatnych, aby 10 lat później – w roku 2011 – wyspecjalizować się w produkcji lamp LED dla zakładów przemysłowych, pracujących w szczególnych warunkach i wymagających zastosowania specjalistycznych materiałów.

Ta specjalizacja możliwa jest dzięki współpracy naszych ekspertów z pracownikami naukowymi Politechniki Częstochowskiej. To dzięki nim, a szczególnie dr. inż. Markowi Kurowskiemu, który od lat zajmuje się techniką świetlną, zainteresowaliśmy się nowoczesnymi źródłami światła, jakimi są lampy LED i ich zastosowaniu w obiektach produkcyjnych.

Opracowaliśmy system lamp NOWATOR, które spełniają najwyższe wymagania techniczne i jakościowe dla obiektów przemysłowych! Rozwiązania technologiczne zastosowane w produkcji lamp NOWATOR dają nawet 70% oszczędności energii elektrycznej, zapewniając jednocześnie właściwe oświetlenie hal fabrycznych, magazynów czy też miejsc pracy.

Do każdego projektu i produkty podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy potrzeby i preferencje Klienta, a przede wszystkim warunki, w jakich będą pracować nasze lampy. Zwracamy uwagę na nowoczesną formę opraw oświetleniowych, dostosowując je do przestrzeni. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych dostawców źródeł światła LED, nie bazując jednak na gotowych produktach.

Wszystkie oprawy oświetleniowe i lampy NOWATOR objęte są 5-letnią gwarancją. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Poznaj nasze produkty

Pollight

Pollight

Pollight jest jedną z najprężniej rozwijających się firm projektowych, dostarczających oraz instalujących inteligentne systemy oświetlenia drogowego oraz wewnętrznego w technologii LED w Polsce.

Od wielu lat obserwowaliśmy rozwój technologii systemów LED, a kiedy jej zastosowanie zaczęło być racjonalne pod względem ekonomicznym oraz jakościowym, w 2013 rozpoczęliśmy działalność w profesjonalnej strukturze nowoczesnej organizacji, bazując na zdobytym wcześniej korporacyjnym doświadczeniu. Początkowo nasza działalność skupiła się na projektowaniu oraz dostarczaniu systemów oświetlenia wewnętrznego. Unikatowa wiedza projektowa oraz produktowa pracowników firmy umożliwiła naszym Klientom uzyskanie wysokich oszczędności. Wiele inwestycji przeprowadzonych przy naszym udziale nie tylko zwróciło się, ale nadal generuje wysokie oszczędności.

Bazując na doświadczeniu swoim oraz pozyskaniu inwestora zagranicznego, w 2017 roku Pollight otworzył się na rynek oświetlenia drogowego, a więc na potrzeby rynku publicznego. Przy zastosowaniu najwyższej jakości opraw oświetleniowych skonstruowanych przy udziale naszych ekspertów, Pollight w drodze zamówień publicznych, został wybrany do realizacji szeregu projektów.

Dziś Pollight ma na koncie modernizację ponad 10,000 opraw oświetlenia drogowego. Równocześnie będąc w trakcie realizacji kolejnych projektów nieustannie powiększa portfolio realizacji. Nasza wiedza praktyczna w zakresie zastosowania nowoczesnych systemów oświetlenia LED jest unikatowa na rynku, a co za tym idzie posiada wysoka wartość dla Klientów. Dlatego celem jest rozwój zakresu działalności o nowe technologie, które pozwolą nam być liderem w nadchodzącym trendzie Smart City

Oświetlenie biurowe

Aqform Lighting Solution

Aqform Lighting Solution

 

AQForm to polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Siedziba firmy mieści się w podkrakowskim Czernichowie, gdzie zespół ekspertów działa w liczącym prawie 3600 m2 Centrum Badawczo-Rozwojowym. Wiedza i doświadczenie specjalistów oraz bogaty park maszynowy sprawiły, że AQForm stał się liderem w branży oświetleniowej na rynku polskim. Dzięki wstąpieniu w 2017 r. do grupy Delta Light Group, obejmującej swą działalnością ponad 120 krajów, AQForm jest coraz bardziej rozpoznawany również na arenie międzynarodowej.

AQForm w swej kolekcji posiada całą gamę opraw architektonicznych, a także rozwiązań bardziej dekoracyjnych, utrzymanych w konwencji geometrycznego minimalizmu. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość produktów, komfort użytkowania i satysfakcję klienta. Z powodzeniem rozświetla przestrzenie prywatne i komercyjne. Oświetlenie AQForm doskonale sprawdza się w biurach, hotelach, restauracjach, a także domach i apartamentach. Uhonorowana licznymi nagrodami, zyskała duży rozgłos w branży oświetleniowej, szczególnie wśród architektów i projektantów.

Aquaform Inc. sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 12-14,
32-070 Czernichów,
tel. +48 12 270 21 22
więcej na: 
https://www.aqform.com/pl/

Bemko

Bemko

Bemko to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego. Założona została w 2007 roku. Swoje produkty dystrybuuje w Europie za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych menedżerów sprzedaży. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia klientów jest oferowanie produktów oraz usług najlepszej jakości w przystępnej cenie. Profesjonalna kadra Bemko oferuje realizację projektów oświetleniowych zgodnie z wytycznymi klienta. Pomagamy w doborze odpowiednich opraw i przeprowadzamy przez cały proces wymiany oświetlenia. Oferujemy również szeroki wachlarz wsparcia handlowego, marketingowego, produktowego oraz logistycznego.

BEMKO Sp. z o.o.

ul. Bocznicowa 13
05-850 Jawczyce POLAND
Tel: +48 22 732 11 85
https://bemko.pl/

Greenie Polska

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

HSK LEDY

HSK LEDY

HSK LEDY – POLSKI PRODUCENT OŚWIETLENIA LED

Na rynku od 2010 r. funkcjonowaliśmy jako oddział firmy HSK DATA Ltd. Sp. z o.o., a w 2016 przekształceni zostaliśmy w niezależną spółkę. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Tynieckiej 118 A i C na obrzeżach Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy sprzęt oświetleniowy LED do szerokiej gamy zastosowań – oprawy wewnętrzne, zewnętrzne i przemysłowe oraz systemy sterowania, podzespoły zasilania awaryjnego i technologie do specjalnych zastosowań.


PRODUKCJA W KRAKOWIE
Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów oraz know-how zdobyte dzięki długoletniemu działaniu na rynku sprzętu elektronicznego pozwoliły nam na zorganizowanie nowoczesnego i w pełni wyposażonego zakładu produkcyjnego w Krakowie. Zakład HSK LEDY przy ulicy Tynieckiej realizuje pełny proces wytwarzania oświetlenia. W jego skład wchodzą: dział konstrukcyjny elektroniki i optyki, laboratorium, działy produkcyjne, magazyny, dział sprzedaży i dział projektowania oświetlenia.


POLSKI DESIGN I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Przy konstrukcji opraw oświetleniowych współpracujemy z renomowanymi krakowskimi projektantami form przemysłowych.
Możemy poszczycić się utrzymywaniem najwyższej, stabilnej jakości produktów gwarantowanej przez kontrolę procesu produkcyjnego na każdym jego etapie. Kompletne laboratorium fotometryczne, znajdujące się na terenie zakładu, prowadzi bieżące pomiary parametrów naszych wyrobów oraz gwarantuje wiarygodność danych katalogowych naszych produktów.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ I TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE
Dbałość o środowisko naturalne i działania proekologiczne wytyczają kierunek rozwoju naszej firmy. Stosujemy wyłącznie technologie przyjazne dla środowiska a misją naszej firmy jest dostarczanie urządzeń i rozwiązań radykalnie zmniejszających zużycie energii, przez co chronimy zasoby naszej planety i przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska w którym żyjemy.

Kanlux SA

Kanlux SA

Kanlux SA

to firma z tradycjami. Produkty Kanlux dostępne są zarówno w hurtowniach elektroinstalacyjnych, jak i sieciach. Architektom Kanlux oferuje wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań oraz produktów oświetleniowych dla różnego formatu inwestycji. Oryginalne wzornictwo i nowe, nieszablonowe pomysły, efektowne oprawy dekoracyjne i źródła światła, nowoczesne i bezpieczne produkty przebadane w laboratorium Kanlux – to znaki rozpoznawcze tej firmy. Kanlux posiada również markę aparatury modułowej Ideal TS oraz osprzętu elektroinstalacyjnego MOWION.

Kanlux SA
ul. Objazdowa 1-3
41-922 Radzionków
tel.: +48 /32/ 388 74 00
więcej na: www.kanlux.pl

LED Labs

LED Labs

LED Labs sp. z o.o. została założona w roku 2006 w Krakowie. Pierwszy etap rozwoju firmy, datowany na lata 2006-2013,
to budowa oraz umacnianie pozycji wiodącego dostawcy komponentów LED na polskim rynku.

Nieustanne rozszerzanie portfolio produktów oraz pozycja solidnego partnera handlowego na rynkach wschodnich pozwoliła, aby wraz z końcem pierwszej dekady działalności, LED Labs stał się dystrybutorem profesjonalnych źródeł światła produkowanych pod własną marką.

Firma stała się liderem w segmencie profesjonalnych źródeł światła dla domu i biznesu. Taśm LED, Naświetlaczy LED, Paneli LED, Systemów inteligentnego sterowania oświetlaniem, czy wykorzystywanych w przemyśle reklamowym modułów LED.

Rok 2013 to powstanie marki Lumines Lighting i rozpoczęcie produkcji profili aluminiowych do zastosowań LED. Całość produkcji zlokalizowana została w Krakowie, a proces wytwórczy oparty w stu procentach o polską technologię i wykorzystywane surowce. W ciągu niespełna trzech lat, LED Labs stał się jednym z największych producentów profili LED
na polskim rynku., rozpoczynając w roku 2015 ekspansję na rynki Europejskie.

Jedną z głównych misji firmy jest dziś dostarczanie zaawansowanej technologii LED w sposób osiągalny dla każdego użytkownika końcowego.

Firma działa globalnie. Produkty opatrzone logotypami LED Labs można dostrzec na półkach sklepowych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Do grona swoich partnerów zalicza wiodących odbiorców z branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej, projektowej i wykończeniowej.

Za swą działalność produkcyjną LED Labs sp. z o.o. była wielokrotnie nagradzana na krajowych i międzynarodowych targach branżowych.

LED Labs S.A.
ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 0000988995, NIP:6793108450,
REGON:360837680

wiecej na: www.led-labs.pl
tel. (12) 633 44 11
 
LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

LEDIN jest producentem nowoczesnego oświetlenia LED dedykowanego do budynków przemysłowych, magazynowych, biurowych, hoteli oraz do użytku domowego, a także dystrybutorem systemów inteligentnego sterowania i monitoringu.

Ideą jaka przyświeca działaniom firmy jest koncepcja HCL (Human Centric Lighting), która daje gwarancję optymalnych warunków pracy w oświetlanych pomieszczeniach, co zapewnia dobre samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty LED line® są badane w nowoczesnym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska oraz profesjonalna aparatura pomiarowo-badawcza, dzięki której prowadzone są badania produktów określające właściwości elektro-magnetyczne oraz fotometryczne produktów. Firma LEDIN  wspiera Architektów w tworzeniu precyzyjnych projektów oświetlenia, które są podstawą do realizacji udanych inwestycji.

Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
NIP: 758-227-88-88
KRS: 141680103
E-mail: kontakt@ledin.pl
T. +48 29 764 77 00
MICOLED

MICOLED

MICOLED Sp. z o.o. jest producentem energooszczędnych, przyjaznych środowisku lamp oświetleniowych LED przystosowanych do montażu na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Są to lampy o mocach od 35W do 235W przeznaczone zarówno dla odbiorcy instytucjonalnego, posiadającego niezbędne służby eksploatacyjne, jak i dla odbiorcy niezajmującego się profesjonalną eksploatacją oświetlenia.

Lampy MICOLED charakteryzują się dużą trwałością, odpornością na czynniki zewnętrzne i zakłócenia w sieci zasilającej. Korzystny stosunek jakości do ceny pozwala na stwierdzenie, że są one istotnym uzupełnieniem oferty rynkowej mimo rosnącego importu. Ważną cechą lamp LED produkcji MICOLED – jest to, że poza modułami LED lampy te są w całości produktem polskim, są efektem doświadczenia i pomysłu polskich inżynierów oraz w całości powstają w Polsce, w dużej części z polskich komponentów. Oznacza to, że ich dostępność dla służb eksploatacyjnych jest łatwa a czas dostawy krótki.

MICOLED Sp. z o.o.
Wrocław
UL. Duńska 13
54-42 Wrocław

+48 (71) 785 89 58
info@micoled.pl
http://micoled.pl

SKOFF

SKOFF

SKOFF

to marka w branży elektrotechnicznej, gdzie nadrzędną wartością jest jakość i rzetelność. Producent oświetlenia wnętrz.

Produkty są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności w każdym etapie dnia, w pracy, przy wypoczynku poprzez dostarczanie produktów innowacyjnych i najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty są unikalne.

SKOFF sp. z o.o.
ul. Legionów 243d
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel.: (0-32) 215 28 93
więcej na: www.skoff.pl

Spectrum LED

Spectrum LED

Spectrum LED

to polski producent LEDowych opraw oświetleniowych oraz dostawca źródeł światła LED znanych na rynku pod marką Spectrum LED. Firma działa od 1990 roku, obecnie zatrudnia 150 osób. Znana jest jako  najbardziej wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od projektu na serwisie kończąc.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 16
40-432 Katowice
więcej na: www.spectrumled.pl

Oświetlenie drogowe i miejskie

Eco Energy Poland

Eco Energy Poland

Eco Energy Poland jest firmą świadczącą usługi w sektorze energetycznym. Wszystkie nasze działania mają na celu obniżenie kosztów energii lub jej produkcję w sposób przyjazny dla środowiska na rzecz zrównoważonego rozwoju. Jako wizjonerzy chcemy zmienić obraz naszych miast.Naszą misją jest spełnienie dwóch z najważniejszych potrzeb współczesnego społeczeństwa, ochrona otaczającego nas świata oraz zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego. Nasza marka jest symbolem bezpieczeństwa i trwałości. Zmieniać otaczający nas świat to znaczy wsiąść za niego pełną odpowiedzialność. Staramy się, aby nasze usługi wybiegając w przyszłość wyznaczały nowe standardy. Nasza wizja rozwoju wynika z nieustannego wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Wierzymy w to, że małe zmiany w codziennym życiu mogą się przełożyć w skali globalnej. Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingowo, projektowo, doradczą zapewniając kompleksowe usługi w zakresie ograniczenia zapotrzebowania na energię. Skupiamy się na projektach związanych z oświetleniem ulicznym jak i oświetleniem wewnętrznym. Oświetlenie LED jest naszą inspiracją, napędzającą nas do działania.

ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.

ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.

ELGIS-GARBATKA Sp. z o. o.ma zaszczyt zaprezentować Państwu swoją ofertę:
OŚWIETLENIE: słupy i latarnie, stylizowane oraz uliczne maszty, oswietleniowe i informacyjne systemowe szafy, sterowania oświetleniem ulicznym słupy trakcyjno-oświetleniowe.
ENERGETYKA: aparaty łączeniowe i zabezpieczenia linii SN, słupowe stacje transformatorowe
konstrukcje i osprzęt linii energetycznych napowietrznych SN i NN, osprzęt kablowy, izolatory porcelanowe i kompozytowe
DROGOWNICTWO: słupy i maszty sygnalizacji świetlnej, konstrukcje wsporcze do systemu monitoringu i ekranów akustycznych, wygrodzenia i odgrodzenia drogowe, ekrany akustyczne
MAŁA ARCHITEKTURA: ławki, kosze, tablice informacyjne, słupki, kraty ochronne

ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.
ul. Ponikwa 11
26-930 Garbatka Letnisko
tel.: 048/ 621-02-80, 621 03 80
więcej na: www.elgis.com.pl

Greenie Polska

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

HSK LEDY

HSK LEDY

HSK LEDY – POLSKI PRODUCENT OŚWIETLENIA LED

Na rynku od 2010 r. funkcjonowaliśmy jako oddział firmy HSK DATA Ltd. Sp. z o.o., a w 2016 przekształceni zostaliśmy w niezależną spółkę. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Tynieckiej 118 A i C na obrzeżach Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy sprzęt oświetleniowy LED do szerokiej gamy zastosowań – oprawy wewnętrzne, zewnętrzne i przemysłowe oraz systemy sterowania, podzespoły zasilania awaryjnego i technologie do specjalnych zastosowań.


PRODUKCJA W KRAKOWIE
Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów oraz know-how zdobyte dzięki długoletniemu działaniu na rynku sprzętu elektronicznego pozwoliły nam na zorganizowanie nowoczesnego i w pełni wyposażonego zakładu produkcyjnego w Krakowie. Zakład HSK LEDY przy ulicy Tynieckiej realizuje pełny proces wytwarzania oświetlenia. W jego skład wchodzą: dział konstrukcyjny elektroniki i optyki, laboratorium, działy produkcyjne, magazyny, dział sprzedaży i dział projektowania oświetlenia.


POLSKI DESIGN I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Przy konstrukcji opraw oświetleniowych współpracujemy z renomowanymi krakowskimi projektantami form przemysłowych.
Możemy poszczycić się utrzymywaniem najwyższej, stabilnej jakości produktów gwarantowanej przez kontrolę procesu produkcyjnego na każdym jego etapie. Kompletne laboratorium fotometryczne, znajdujące się na terenie zakładu, prowadzi bieżące pomiary parametrów naszych wyrobów oraz gwarantuje wiarygodność danych katalogowych naszych produktów.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ I TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE
Dbałość o środowisko naturalne i działania proekologiczne wytyczają kierunek rozwoju naszej firmy. Stosujemy wyłącznie technologie przyjazne dla środowiska a misją naszej firmy jest dostarczanie urządzeń i rozwiązań radykalnie zmniejszających zużycie energii, przez co chronimy zasoby naszej planety i przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska w którym żyjemy.

Ledolux Poland

Ledolux Poland

Kim jesteśmy? Zespołem specjalistów, którzy bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu tworzą profesjonalne projekty oświetleń hal przemysłowych, magazynów, biur i ulic. Zajmujemy się doradztwem w zakresie techniki oświetleniowej, korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, starannie dopasowując projekt i ofertę do obiektu oraz wymagań i oczekiwań klienta.

Jesteśmy producentem źródeł światła LED, w związku z czym korzystamy tylko z najwyższej jakości, ekonomicznych i bezpiecznych opraw świetlnych, które gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę.

LUMI TEAM

LUMI TEAM

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność – to filary produkcji systemów oświetlenia przemysłowego i drogowego. Wyznaczając sobie szczyt do zdobycia – sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – odrzuciliśmy półśrodki i postanowiliśmy produkować oprawy od podstaw u siebie, w LUMI TEAM.

Nasze zaplecze technologiczne pozwala na pełną kontrolę nad ich wykonaniem: dysponujemy zautomatyzowaną, nowoczesną odlewnią, sterowanymi numerycznie maszynami obróbki skrawaniem, linią montażową, laboratorium kontroli jakości i malarnią proszkową. Nasze oprawy oświetleniowe są nie tylko funkcjonalnym produktem. Są odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają nasi Klienci. Wiemy, jak istotną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie magazynów, hal produkcyjnych, dróg, parkingów i rozumiemy, jakie znaczenie mają dla firm czy gmin oszczędności. Osiągamy znakomite parametry iluminacyjne dzięki najwyższej jakości komponentom i odpowiednim projektom. Dbamy o wzornictwo – bazujemy na doświadczeniu, ale i odważnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Obce są nam kompromisy, gdy chodzi o oprawy sygnowane naszą marką: kluczowa jest dla nas dbałość o szczegóły. Oprawy, które sprzedajemy mają zdawać codzienny egzamin z efektywności, więc stawiamy na rozwiązania technologiczne, które gwarantują wieloletnią żywotność oświetlenia. Jesteśmy pewni tego, co tworzymy – nie bez powodu zastrzegliśmy nasze wzory przemysłowe, a produkty obejmujemy gwarancją. Działamy z nastawieniem na precyzję, bo w ten sposób eliminujemy miejsce na błędy. Dla nas, LUMI TEAM jest synonimem niezawodnego oświetlenia.

Luxon LED

Luxon LED

W Luxon LED jesteśmy fanami ciągłego doskonalenia (continuous improvement) mając świadomość, że każdy element organizacji można systematycznie usprawniać. W naszej pracy czerpiemy garściami z metodologii lean management, standaryzując i optymalizując procesy. Wykorzystujemy także narzędzia six sigma po to, by zmniejszyć zmienność w procesach i zapewnić naszym Klientom produkt wysokiej jakości, dostarczony zgodnie z oczekiwanym terminem realizacji.

Nasz system zarządzania jakością posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015, a wybrane produkty – ENEC, europejski certyfikat wyrobów elektrycznych objętych dyrektywą niskiego napięcia.”

W 2008 roku zaczynaliśmy naszą przygodę, jak przystało na start-up, w piwnicy. Choć początki były pełne wyzwań nasza firma postawiła na rozwój najnowszych technologii energooszczędnych.

Dzisiaj Luxon LED jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w Europie według rankingu Deloitte Fast 50 z 2018 roku oraz Financial Times 1000 z 2019 roku.

Pollight

Pollight

Pollight jest jedną z najprężniej rozwijających się firm projektowych, dostarczających oraz instalujących inteligentne systemy oświetlenia drogowego oraz wewnętrznego w technologii LED w Polsce.

Od wielu lat obserwowaliśmy rozwój technologii systemów LED, a kiedy jej zastosowanie zaczęło być racjonalne pod względem ekonomicznym oraz jakościowym, w 2013 rozpoczęliśmy działalność w profesjonalnej strukturze nowoczesnej organizacji, bazując na zdobytym wcześniej korporacyjnym doświadczeniu. Początkowo nasza działalność skupiła się na projektowaniu oraz dostarczaniu systemów oświetlenia wewnętrznego. Unikatowa wiedza projektowa oraz produktowa pracowników firmy umożliwiła naszym Klientom uzyskanie wysokich oszczędności. Wiele inwestycji przeprowadzonych przy naszym udziale nie tylko zwróciło się, ale nadal generuje wysokie oszczędności.

Bazując na doświadczeniu swoim oraz pozyskaniu inwestora zagranicznego, w 2017 roku Pollight otworzył się na rynek oświetlenia drogowego, a więc na potrzeby rynku publicznego. Przy zastosowaniu najwyższej jakości opraw oświetleniowych skonstruowanych przy udziale naszych ekspertów, Pollight w drodze zamówień publicznych, został wybrany do realizacji szeregu projektów.

Dziś Pollight ma na koncie modernizację ponad 10,000 opraw oświetlenia drogowego. Równocześnie będąc w trakcie realizacji kolejnych projektów nieustannie powiększa portfolio realizacji. Nasza wiedza praktyczna w zakresie zastosowania nowoczesnych systemów oświetlenia LED jest unikatowa na rynku, a co za tym idzie posiada wysoka wartość dla Klientów. Dlatego celem jest rozwój zakresu działalności o nowe technologie, które pozwolą nam być liderem w nadchodzącym trendzie Smart City

Rabbit Sp. z o.o.

Rabbit Sp. z o.o.

Rabbit Sp. z o.o.

od 30 lat oferuje nowoczesne i przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania z zakresu sterowania oświetleniem ulicznym. Jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania, zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego, drogowego i architektonicznego. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania techniczne, bezawaryjność i długotrwałe użytkowanie.

W ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania do sterowania oświetleniem zewnętrznym oraz redukcji kosztów oświetlenia: system zdalnego monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznymi CPAnet, system do sterowania i monitoringu oświetlenia ulicznego midiBLUE, sterowniki oświetlenia ulicznego: microBLUE, microBLUE z GPS, CPA 4.0, sterownik oświetlenia obiektów sportowych CPA Sport, autonomiczne reduktory mocy w oprawach sodowych APC-2, autonomiczne reduktory mocy w oprawach LED APC-LED, reduktory-stabilizatory napięcia w oświetleniu ulicznym, kompensatory mocy biernej pojemnościowej, szafy oświetlenia ulicznego LED.

RABBIT Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław
tel.: +48 71 328 50 65
więcej na: www.rabbit.pl

TECHNOLIGHT

TECHNOLIGHT

 

Firma TechnoLight wyspecjalizowana jest w realizacji zadań oświetleniowych i iluminacji różnego przeznaczenia. Audyty, doradztwo, projekty, symulacje rozwiązań oraz szeroko rozumiane konsultacje jakościowe umożliwiają już na etapie wstępnym określenie właściwego kierunku oraz kosztu przedsięwzięcia, praktycznie w każdej inwestycji oświetleniowej.

Zakres oferty obejmuje: oprawy wnętrzowe, systemy przemysłowe, szynoprzewody oraz oprawy zewnętrznego stosowania tj.: reflektory, oprawy autostradowe, uliczne, parkowe, dekoracyjne, gruntowe, ogrodowe, sportowe oraz oprawy specjalnego przeznaczenia.

Firma oficjalnie reprezentuje w Polsce włoski koncern AEC Illuminazione oraz dystrybuuje produkty Disano i kilku innych producentów oświetlenia, oferując wsparcie techniczne, doradztwo oraz organizację dostaw i nadzór nad realizacją zleceń.

Bezpośredni kontakt z producentami pozwala wprowadzać szereg modyfikacji produktowych umożliwiających rozszerzenie oferty. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, pracownie architektoniczne, projektowe, wykonawców instalacji oświetleniowych oraz indywidualnych inwestorów.

A company Technolight specializes in various levels of illumination. Design and technical consulting, computer visualizations as well as detailed stimulations in practical contexts enable to choose the proper direction for each task.

The scope of offer includes: interior lighting, industrial and commercial systems, trucks, exterior floodlighting, road and motor ways fittings, decorative, ground installed, garden or urban luminaires and special lighting.

Company is an official Polish Branch of Italian concern AEC Illuminazione and as distributor Disano and some others lightings manufactures, offering technical support and organizing of deliveries and as supervisor for realizations. Direct link to the Manufacturer allows permanent control over the distributed products.

We kindly invite trade companies, architectural offices, electro engineers, installers and individual investors to cooperation.

Firma TechnoLight wyspecjalizowana jest w realizacji zadań oświetleniowych i iluminacji różnego przeznaczenia. Audyty, doradztwo, projekty, symulacje rozwiązań oraz szeroko rozumiane konsultacje jakościowe umożliwiają już na etapie wstępnym określenie właściwego kierunku oraz kosztu przedsięwzięcia, praktycznie w każdej inwestycji oświetleniowej.

Zakres oferty obejmuje: oprawy wnętrzowe, systemy przemysłowe, szynoprzewody oraz oprawy zewnętrznego stosowania tj.: reflektory, oprawy autostradowe, uliczne, parkowe, dekoracyjne, gruntowe, ogrodowe, sportowe oraz oprawy specjalnego przeznaczenia.

Firma oficjalnie reprezentuje w Polsce włoski koncern AEC Illuminazione oraz dystrybuuje produkty Disano i kilku innych producentów oświetlenia, oferując wsparcie techniczne, doradztwo oraz organizację dostaw i nadzór nad realizacją zleceń.

Bezpośredni kontakt z producentami pozwala wprowadzać szereg modyfikacji produktowych umożliwiających rozszerzenie oferty. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, pracownie architektoniczne, projektowe, wykonawców instalacji oświetleniowych oraz indywidualnych inwestorów.

Biuro Techniczno – Handlowe TechnoLight

ul. St. Czarnieckiego 32, 42-218 Częstochowa

tel. (+48 34) 367 16 75 fax (+48 34) 365 60 45

e-mail: biuro@technolight.pl , www.technolight.pl

Oświetlenie awaryjne i specjalne

ATM Lighting

ATM Lighting

powstała z inicjatywy osób związanych z branżą oświetleniową. Projektujemy i produkujemy przemysłowe oprawy oświetleniowe. Sercem firmy jest zakład produkcyjny zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

Oferta: oprawy przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów, osprzęt przeciwwybuchowy, oprawy charakteryzujące się dużą trwałością i bezawaryjnością, oprawy tunelowe, oprawy oświetleniowe do pracy we wszelkiego rodzajach zakładach produkcyjnych, uwzględniające wyjątkowo trudne warunki pracy, oprawy oświetleniowe przeznaczone do oświetlenia hal magazynowych, oprawy oświetleniowe dla wymagających środowisk jak produkcja żywności i artykułów spożywczych.

ATM Lighting sp. z o. o.
ul. Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 347 51 07
więcej na: www.atmlighting.pl

Elit SA

Elit SA

Jako firma Elit S.A., wcześniej znana pod nazwą ELETTRONICA ITALIANA Sp. z o.o. rozpoczęliśmy swoją działalność w Polsce już w 1999 roku. Początkowo od przedstawicielstwa kilku włoskich marek w Polsce, co łączyło się z aktywnym kreowaniem rynku oraz generowaniem zapotrzebowania na te produkty. Obecnie, w swoim portfolio produktowym posiadamy ponad 20 wiodących marek z branży oświetleniowej oraz elektrotechnicznej z Włoch.

PASJONACI O FACHOWEJ WIEDZY

Jako zespół, dzięki rzetelnej współpracy, tworzymy wspólnie unikalną wartość dla firmy i dla naszych partnerów. W kontaktach biznesowych zawsze szukamy rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby naszych klientów oraz partnerów sprzedażowych. Kierując się zasadą „win-win”, stawiamy przede wszystkim na wartościowe i długofalowe relacje biznesowe, które procentują zadowoleniem obu stron.

JASNO SPRECYZOWANE CELE

Główne zadania Elit SA to rozbudowanie oferty produktowej oraz stały rozwój kompetencji branżowych naszych pracowników. Rozwijając nasze umiejętności, umacniamy naszą firmę, głównie w trosce o interes naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasza oferta produktowa powiększa się z roku na rok, stając się coraz bardziej atrakcyjna i różnorodna – tak, aby jak najlepiej zadowolić rozmaite zapotrzebowania rynku.
Aktualnie współpracujemy z ponad dwudziestoma renomowanymi włoskimi markami. Nasza oferta magazynowa obejmuje ponad 1 200 indeksów dostępnych „od ręki”, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet w 24h. Oferta Elit S.A. obejmuje produkty osprzętu elektrotechnicznego oraz oprawy oświetleniowe, głównie w najnowocześniejszej technologii LED.

HYBRYD

HYBRYD

Firma HYBRYD została założona w 1986 roku pod nazwą: Przedsiębiorstwo Projektowania i Produkcji Urządzeń Elektronicznych Hybryd sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu. Produkowano wówczas układy hybrydowe grubowarstwowe dla potrzeb urządzeń medycznych, później ofertę rozszerzono o zastosowania w urządzeniach sygnalizacyjnych dla kolejnictwa, a następnie dla motoryzacji. W roku 1996 siedziba firmy została przeniesiona do Pyskowic koło Gliwic. Rozbudowie uległ park maszynowy. Technologię produkcji rozszerzono o montaż układów na płytkach PCB. Od 1997 roku poszerzono asortyment produkowanych wyrobów o układy elektroniczne do zasilania świetlówek elektroluminescencyjnych tzn. stateczniki elektroniczne i moduły awaryjne. W trakcie ciągłego doskonalenia wyrobów wprowadzono do produkcji układy zasilania oświetlenia awaryjnego wyposażone w interfejs cyfrowy Większość produkcji oparta jest o własne konstrukcje,opracowane w dziale konstrukcyjnym. Wysoką jakość produktów i usług potwierdza Certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

jest jednym z czołowych europejskich producentów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz osprzętu elektronicznego do zastosowań w technice oświetleniowej. Świadczy szeroki zakres usług od projektowania po wykwalifikowany serwis. Działalność TM TECHNOLOGIE nie ogranicza się do terytorium Polski. Produkty są z powodzeniem eksportowane do krajów na całym świecie. Wielokrotny laureat Gazeli Biznesu i Forbesa.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
32-084 Morawica
Morawica 355, k/Krakowa
tel.: +48 12 444 60 60
więcej na: www.tmtechnologie.pl

Oświetlenie roślin

Greenie Polska

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

Organizacje branżowe, IOB, usługi doradcze

Agencja SOMA

Agencja SOMA

Agencja SOMA jest ogrnizatorem tagrów ŚWIATŁO oraz ELEKTROTECHNIKA odbywających się w Warszawie w Centrum EXPO XXI.

Targi ŚWIATŁO  to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej, które każdego roku gromadzi setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Przez 3 dni swoje najnowsze produkty pokazują tu producenci z kraju i zagranicy, m.in. Niemiec, Francji, Włoch, Indii, Chin czy Korei Południowej. Międzynarodowe targi oświetlenia organizowane w Warszawie, to również jedyne miejsce, które oferuje tak obszerną gamę specjalistycznych szkoleń, a także prezentuje globalne trendy w branży. To doskonałe miejsce dla architektów i projektantów wnętrz, inwestorów, producentów i dystrybutorów, a także dla każdego, kto szuka inspiracji.

 

Ksawerego Bronikowskiego 1,
02-796 Warszawa
tel.: +48 22 649 76 69
https://lightfair.pl/
https://elektroinstalacje.pl/

Enterprise Advisors Polska

Enterprise Advisors Polska

Jesteśmy niezależną firmą szkoleniowo – doradczą, tworzoną przez ludzi połączonych wspólnym celem, jakim jest wszechstronna pomoc przedsiębiorcom i menedżerom, w realizacji ich celów biznesowych. Skutecznie podnosimy rentowność przedsiębiorstw naszych klientów, bezkompromisowo minimalizując koszty i dynamicznie zwiększając przychody.

Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

ul. Prądnicka 12

30-002 Kraków

tel.: 730 811 820

e-mail: biuro@enterpriseadvisors.pl

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest wiodącą, regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu.

MARR specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Aktywnie wspiera eksport, oferując profesjonalne doradztwo i dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów. Oferta Spółki to usługi informacyjne dla przedsiębiorców, doradztwo dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dotacje na rozwój małopolskich przedsiębiorstw oraz obsługa produktów finansowych, takich jak  pożyczki czy seed capital.

Spółka jest jedynym w regionie, oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Jako beneficjent unijnych dotacji wdraża krajowe i regionalne programy operacyjne. Pełniąc funkcję Regionalnej Instytucji Finansującej, MARR pośredniczy w udzielaniu dotacji na zadania związane z inwestycjami proinnowacyjnymi; wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera rozwój instytucji otoczenia biznesu oraz działania skierowane na tworzenie pozabankowych źródeł finansowania, klastrów, sieci czy partnerstw i konsorcjów przedsiębiorstw.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością  ISO 9001: 2015-10

W kwietniu 2018 roku Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego po raz kolejny otrzymała Certyfikat Zarządzania Jakością  ISO 9001: 2015-10:

Dane Spółki:
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków

Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, jako jedna z największych spośród 16 Izb Okręgowych funkcjonuje od 2002r. i zrzesza aktualnie ponad 11 tys. członków pełniących samodzielnie funkcje techniczne w budownictwie, czyli wykonuje zawód zaufania publicznego. MOIIB prowadzi działalność w zakresie: sprawowania nadzoru nad należytym i sumiennym wykonywaniu zawodu przez członków izby, reprezentowania i ochrony interesów zawodowych swoich członków, nadzoru nad przestrzeganiem zasad etyki zawodowej, nadawaniu i pozbawianiu uprawnień budowlanych w poszczególnych specjalnościach oraz nadawaniu tytułu rzeczoznawcy budowlanego, współdziałania z organami administracji rządowej i organami samorządu terytorialnego, prowadzenia postępowań w zakresie odpowiedzialności zawodowej i dyscyplinarnej członków izby, opiniowania projektów aktów normatywnych dotyczących budownictwa, organizowania i prowadzenia działań samopomocowych, współpracy z Oddziałami Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych przy organizacji konferencji i szkoleń, współpracy z Małopolska Okręgową Izba Inżynierów Architektów oraz izbami budownictwa w ramach Grupy Wyszehradzkiej, wydawania własnego Biuletynu Informacyjnego ” Budowlani”, organizacji imprez sportowych pełniących ważną rolę integracyjna.

Optimal Balance

Optimal Balance

Jako jedna z nielicznych polskich firm w praktyczny i skuteczny sposób zarządzamy należnościami w sektorze B2B. Nasz zespół wywodzi się z międzynarodowych organizacji finansowo-ubezpieczeniowych, które w głównej mierze zajmują się, zarządzaniem ryzykiem handlowym obecnie należą do grona naszych Klientów. Doskonale znamy zasady, mechanizmy, systemy dostępne i funkcjonujące w branży. Dzięki tej wiedzy jesteśmy o krok przed innymi.

Mamy wieloletnie doświadczenie – na polskim rynku istniejemy od 2001 roku. Z działalności gospodarczej „Manczur Piotr CFO Partner” w 2015 roku powstała dzisiejsza spółka prawa handlowego Optimal Balance. Na wspólny sukces pracuje grono specjalistów tworzących sprawny zespół, który z pełną pasją może realizować wspólne marzenia i chętnie podzielić się zdobytą wiedzą.

 • 17 lat doświadczenia w Polsce
 • Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów
 • Twoje Finanse 360 – doradzamy w zakresie finansów, ubezpieczeń należności, szacowania i zabezpieczania ryzyka, prawa, procesów sprzedażowych i zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową windykację na każdym etapie postępowania (polubownym, sądowym, komorniczym).
 • 150 zadowolonych klientów
 • 500 aktywnych użytkowników platformy Vindykator-online.eu
 • 10 milion złotych – średnia kwota odzyskiwanych należności w ciągu kwartału
 • 0% ryzyka – rozliczenie na zasadzie success fee

Optimal Balance Sp. z o.o.
Wydział Windykacji
ul. Plac Solny 15, 50-062 Wrocław

Tel.: +48 71 712 13 90
Tel. kom.: +48 570 360 006

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego

reprezentuje polskie firmy oświetleniowe i wspiera aktywnie ich działalność na rynku krajowym i za granicą. Zrzesza producentów i dystrybutorów sprzętu oświetleniowego oraz firmy działające na rzecz polskiego rynku oświetleniowego. Związek bierze udział w pracach legislacyjnych i tworzeniu przepisów prawnych w Polsce i w Unii Europejskiej.

Cele i rodzaje działalności: wspieranie rozwoju firm członkowskich, integracja środowiska, wypracowywanie wspólnego stanowiska w środowisku branżowym, opiniowanie aktów prawnych, monitorowanie działań legislacyjnych i administracyjnych związanych z rynkiem oświetleniowym i prowadzeniem działalności gospodarczej, doprowadzanie do wiążących interpretacji przepisów prawnych, interweniowanie w instytucjach państwowych, samorządowych i gospodarczych

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego
ul. Rzymowskiego 30
02-697 Warszawa
tel.: +48 (22) 843 20 19
więcej na: www.pzpo.org.pl

SEP

SEP

Oddział Krakowski SEP, skupia aktualnie w 100 roku działalności 1200 członków indywidulanych, zrzeszonych w 36 kołach i 5 sekcjach naukowo-technicznych. Oddział posiada 32 członków wspierających. Prowadzi równokierunkowa działalność naukowo-techniczna. Odział wykonuje usługi w zakresie: organizacji konferencji i narad, organizacji seminariów promocyjnych, kursów przygotowawczych do egzaminów kwalifikacyjnych dla elektryków, organizacji kursów przygotowawczych do egzaminów na uprawnienia budowlane dla elektryków, przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych dla osób dozoru i eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym, cieplnym i gazowym, pośrednictwa w sprzedaży materiałów szkoleniowych, działalności informacyjnej i doradztwa technicznego, opiniowania wniosków o nadanie specjalizacji zawodowej dla inżynierów i techników, opiniowania wniosków w sprawie nadania rekomendacji dla wyrobów i usług w branży elektrycznej.

Przy Oddziale Krakowskim działa Ośrodek Rzeczoznawstwa SEP, grupujący aktualnie 80 rzeczoznawców i 50 specjalistów. Ośrodek wykonuje ekspertyzy, orzeczenia i opinie we wszystkich dziedzinach elektryki.

Jednostki badawcze i laboratoria

Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej sp. z o.o.

Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej sp. z o.o.

Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej sp. z o.o. został powołany w celu budowania trwałej współpracy pomiędzy nauką a biznesem. To co wyróżnia Instytut na tle konkurencji, to kompleksowość, wysoka jakość końcowych produktów i usług oraz naukowy charakter współpracy. Dzięki temu IIT podejmuje się wyzwań niestandardowych i trudnych oraz oferuje usługi indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Różnorodność świadczonych usług oraz szeroka specjalizacja współpracujących ekspertów pozwalają na świadczenie usług zarówno o charakterze produkcyjnym czy wdrożeniowym, a także koncepcyjnym i badawczym. Bazując na innowacjach dostarczanych przez Instytut, przedsiębiorcy budują swoją przewagę konkurencyjną.

IITPB sp. z o.o.
Ojca Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin
tel.: 85 746 98 72
instytutpb.com
instytut@iit.pb.bialystok.pl

Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych - Łukasiewicz

Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych - Łukasiewicz

Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych, zatrudniający blisko 250 pracowników, jest utworzoną na początku lat siedemdziesiątych XX wieku jednostką badawczo-rozwojową oraz doradczą prowadzącą prace w zakresie szeroko rozumianej inżynierii materiałowej, elektroniki, fotoniki, nanotechnologii. Prowadzone są tu też prace nad materiałami nowej generacji.
ITME utrzymuje czołową pozycję w rankingu tworzonym w ramach Ewaluacji Instytucji Naukowych, przeprowadzanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, niezmiennie otrzymując kategorię A.  Dzięki swoim dotychczasowym osiągnięciom, zalicza się do czołowych placówek naukowo-badawczych realizujących z sukcesem nowatorskie badania w wielu obszarach związanych z nowymi technologiami. ITME należy do światowej czołówki ośrodków naukowych prowadzących badania nad grafenem.

Działalność badawczo-rozwojowa ITME obejmuje technologie materiałów zaawansowanych (np. grafen, materiały półprzewodnikowe, monokryształy, materiały grubowarstwowe, produkty na bazie szkła i ceramiki, podłoża pod systemy elektroniczne, kompozyty metalowo-ceramiczne MMC oraz kompozyty gradientowe FGM, materiały dla opto-, piezo-, elektroniki nadprzewodnikowej itd.) oraz przyrządy na bazie tych materiałów. W ITME wytwarzany jest również wysokiej jakości grafen wielkoformatowy, osiągający wymiary do 500x500mm i płatki grafenowe (RGO). Łącznie, w ciągu ostatnich trzech lat pracownicy ITME zaangażowani byli w realizację ponad 70 projektów naukowych i rozwojowo-badawczych (m.in. 28 projektów NCBiR, w tym 10 grantów w ramach programu GRAF-TECH, 22 projektów NCN, 7 projektów europejskich oraz amerykańskich) w zakresie inżynierii materiałowej, elektroniki, fizyki i chemii. Instytut ma również przyznanych kilkadziesiąt polskich, europejskich i światowych patentów.

 

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych

Wólczyńska 133,
01-919 Warszawa
Tel. (+48 22) 835 30 41
Tel. (+ 48 22) 639 58 05
Fax: (+48 22) 864 54 96
Email: itme@itme.edu.pl

Niezależne Laboratorium Fotometryczne

Niezależne Laboratorium Fotometryczne

Nazywam się Tomasz Przytarski i jestem założycielem Niezależnego Laboratorium Fotometrycznego.

Z kilku zaledwie narzędzi pomiarowych, którymi dysponowałem na początku – napędzany potrzebą dokładności i ciągle rosnącymi potrzebami klientów – zbudowałem miejsce, gdzie w prosty sposób możesz zbadać dowolne parametry źródeł LED, modułów i opraw oświetleniowych. Lubimy też wyzwania jak ekrany LED, wyświetlacze, sprzęt medyczny i do oświetlenia roślin. Przygotujemy pomiary światła na miarę Twoich potrzeb.

Nasi klienci to przede wszystkim dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy produkujące i importujące nowoczesne systemy oświetleniowe. My pomagamy Wam sprawdzić dokładnie i precyzyjnie wprowadzane przez Was rozwiązania. Dzięki temu możecie błyskawicznie podnieść jakość oferowanych produktów przy minimalnym nakładzie pracy.

Ośrodek Badawczo Rozwojowy RCC

Ośrodek Badawczo Rozwojowy RCC

RCC jako ośrodek badawczo-rozwojowy oferuje wsparcie w związku z zapewnieniem jakości produktów konsumpcyjnych przez producentów, dystrybutorów i dostawców.

Nasza wiedza i zaplecze techniczne pozwolą na ocenę produktów pod względem zgodności z przepisami prawnymi, normami, certyfikatami i wymaganiami organizacji pozarządowych.

 

Oferuje usługi w zakresie:

analiz i badań chemicznych, w tym kompleksowe badanie pod kątem dyrektywy RoHS 2011/65/UE,

bezpieczeństwa fotobiologicznego,

wstępne badania EMC,

badania zasilaczy pod kątem zgodności z dyrektywą Erp,

szkolenia, webinaria związane z dyrektywą RoHS, LVD,

konsultacje związane z poprawnością deklaracji zgodności CE, instrukcji, etykiet opakowań, raportów.

 

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy RCC Sp. z o. o.

 

SEP – BBJ

SEP – BBJ

SEP – BBJ należy do grona najstarszych placówek na świecie, działających w obszarze oceny zgodności wyrobów elektrycznych. Od początku istnienia działa w strukturach Stowarzyszenia Elektryków Polskich, jako wyodrębniona agenda gospodarcza. Działalność SEP – BBJ jest szeroko uznawana na forum międzynarodowym. Działamy w ramach wielostronnych porozumień jednostek certyfikujących i laboratoriów badawczych: ogólnoświatowym IECEE – CB Scheme i europejskim ETICS – (CCA, ENEC, ENEC Plus i HAR). Kompetencje SEP – BBJ potwierdzają certyfikaty Polskiego Centrum Akredytacji oraz certyfikaty wyżej wymienionych organizacji międzynarodowych.

Struktura Biura:

 • Krajowa Jednostka Certyfikująca /Warszawa/
 • Laboratorium Badawcze, w skład którego wchodzą:
  • Zakład Sprzętu Elektroinstalacyjnego, Elektronicznego i Oświetleniowego /Warszawa/
  • Zakład Aparatów Niskiego Napięcia /Lublin/
  • Zakład Kabli i Przewodów /Lublin/

Wysoki poziom usług świadczonych przez Biuro wyznacza nie tylko fachowy i doświadczony personel, ale – w przypadku badań laboratoryjnych – także zachowanie najwyższych standardów w odniesieniu do sprzętu pomiarowego i metod badawczych. Uczestniczymy w programach porównań międzylaboratoryjnych, które stanowią unikalną możliwość weryfikacji, potwierdzenia biegłości i właściwych kompetencji akredytowanych/notyfikowanych jednostek badawczych na całym świecie.

W roku 2018 przypadał JUBILEUSZ 85-lecia naszego Biura.

ZETOM

ZETOM

Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach swoją tradycją sięgają 1899 r., czyli okresu, gdy Państwo Polskie formalnie było wymazane z mapy Europy. „ZETOM” Katowice jest jedną z najstarszych w Europie funkcjonujących jednostek, nieprzerwanie zajmujących się badaniami i atestacją wyrobów. Z dniem 10 maja 2001r. na mocy Zarządzenia Wojewody Śląskiego, w oparciu o uchwały Senatu Politechniki Śląskiej i Rady Wydziału Mechaniczno – Technologicznego tejże Uczelni nadano „ZETOM”owi Katowice imię profesora Fryderyka Stauba. Pełna nazwa przedsiębiorstwa została dopełniona o słowa „im. Prof. F. Stauba”. 24 października 2001r. nastąpiło uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Profesora, która znajduje się w budynku firmy i jest wypełnieniem długu wdzięczności wobec Profesora oraz byłych Pracowników przedwojennej MSD. W maju 2004 roku „ZETOM” Katowice uzyskał notyfikację w Unii Europejskiej pod nr 1436. Od listopada 2013 roku „ZETOM” Katowice jest jednostką prywatną, w 100% należącą do Centrum Atestacji i Badań Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Od tego czasu spółka przeszła gruntowną restrukturyzację, a także znacząco rozszerzyła zakres działania.

Komponenty, urządzenia pomiarowe, wykonawcy

Arrow Electronics

Arrow Electronics

Arrow EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) to obok Ameryki i Azji jeden z trzech rejonów sprzedaży firmy Arrow Electronics, do którego zalicza się również Polska. W tym obszarze Arrow Electronics oferuje klientom szerokie portfolio produktów półprzewodnikowych, zarówno analogowych, jak i cyfrowych, elementów pasywnych oraz podzespołów elektromechanicznych, w tym złączy. W naszej ofercie są także produkty do systemów embedded (Arrow Embedded Solutions), do których zaliczamy wyświetlacze, komputery przemysłowe, oprogramowanie, zasilacze oraz technologie bezprzewodowe. Na grupę biznesową Arrow Components EMEA składa się 76 oddziałów rozlokowanych w 31 krajach, z których obsługiwani są klienci z 50 krajów. Liczba ta sukcesywnie rośnie. W Polsce firma Arrow Electronics posiada 3 oddziały: w Warszawie, Katowicach i Gdyni. Arrow oferuje klientom z Europy najszerszą ofertę produktową w branży elektronicznej. Statystycznie, kupując u nas, można skompletować 90% podzespołów znajdujących się na płytce drukowanej. Dzięki unikalnemu połączeniu sieci sprzedaży działającej w skali światowej, dużej liczbie biur i pracowników jesteśmy w stanie pracować blisko naszych klientów, proponując im indywidualne rozwiązania, szerokie spektrum usług i specjalistyczną wiedzę naszych inżynierów wsparcia technicznego. Oferowane produkty pokrywają szeroki zakres zastosowań charakterystycznych dla głównych gałęzi przemysłu, telekomunikacji, elektroniki konsumenckiej i medycznej, IT oraz obszarów charakterystycznych dla transportu i logistyki. Wspieramy także nowe trendy, takie jak oświetlenie LED, gdzie oferujemy kompletne rozwiązania produktów uzupełniane naszym doświadczeniem i wiedzą. Nieustannie poszerzamy też istniejące portfolio, uzupełniając je o najnowsze technologie. Wśród naszych dostawców znajdują się między innymi takie marki jak:

 • Półprzewodniki: ADIAltera, Cypress, Silicon LabsMicrosemi, Cree, Infineon, Osram, NXP, ON Semi, STM, TI, Fairchild, Microchip, Vishay
 • Komponenty power i embedded: MeanWell, Recom, AimtecTraco, TDK Lambda, Powertip, CCT, Toshiba
 • Podzespoły pasywne: Vishay, TDK, Walsin, Panasonic, Kemet, Yageo, AVX, Murata, Littelfuse, Bourns
 • Złącza i elektromechanika: TE, Molex, Amphenol, Omron, C&K, Fujitsu, Honeywell
Central Point

Central Point

Central Point to polski producent oraz bezpośredni importer wysokiej jakości obwodów drukowanych (jednostronnych, dwustronnych, wielowarstwowych). W produkcji krajowej specjalizuje się w prototypach, krótkich seriach produkcyjnych i expresach 24h. W portfolio Central Point można znaleźć obwody drukowane wykonane na bazie szerokiej gamy laminatów (m.in. FR4, CEM-3, MCPCB) z wykończeniem powierzchni lutowniczych typu HAL, ENIG i OSP.

Central Point to inżynierowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy świadczą wysoką jakość usług, terminowość dostaw, wszechstronne rozwiązania logistyczne oraz elastyczne warunki współpracy.

Central Point zapewnia wsparcie merytoryczne na etapie przygotowania produkcji, bezpośrednią i rzetelną współpracę z Klientem w trakcie procesu projektowania, walidację i wprowadzanie zmian do projektu oraz reverse engineering.

Central Point realizuje również specjalistyczne zamówienia dla niestandardowych wartości parametrów obwodów drukowanych. To firma otwarta na innowacyjne i nietypowe rozwiązania.

Cezos

Cezos

Firma Cezos istnieje od 1981 roku i zajmuje się produkcją części do sprzętu oświetleniowego. W 2004 roku poszerzyła zakres swojej działalności o projektowanie oraz produkcję systemów opartych na nowoczesnej technologii LED. Firma od samego początku dała się poznać jako solidny partner p­otrafiący sprostać wysokim wymaganiom w dziedzinie projektowania i produkcji modułów, sterowników. W firmie znajduje się odrębny dział LED Technical Support (LTS) powstały, by pomóc naszym klientom szybko i bezstresowo wprowadzić technologię LED do swoich nowych, bądź istniejących produktów. Na terenie zakładu posiadamy kompletną linię montażu SMT, umożliwiającą produkcję wielkoseryjną, bądź prototypową. Posiadamy również maszyny do wtrysku tworzyw sztucznych, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać dowolne części z plastiku jak i również centrum CNC do obróbki metali. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierów konstruktorów i programistów, którzy wykonują projekty zgodnie z wymaganiami klientów i chętnie dzielą się własnymi pomysłami, by rozwijane produkty odnosiły sukcesy rynkowe. Od 2013 roku jesteśmy także członkiem grupy LED Light for you wspieranej przez firmę Osram.

El-wlod

El-wlod

W ramach naszej działalności oferujemy:
– profesjonalną modernizację i montaż odbiorczych instalacji elektrycznych,
– modernizację i montaż inteligentnych instalacji elektrycznych,
– projektowanie, dobór oraz montaż instalacji oświetleniowych wraz z oprawami i      przedstawieniem symulacji komputerowych,
– pomiary instalacji elektrycznych,
– projektowanie, dobór oraz montaż instalacji przeciwoblodzeniowych
– projektowanie elektroniczne i wizualizacje pomysłów Klientów,
– doradztwo techniczne i profesjonalną, elastyczną obsługę.

Naszym atutem są ludzie z pasją i doświadczeniem stale rozwijający swoje umiejętności i wiedzę techniczną. Do realizacji zleconych zadań wykorzystujemy najwyżej jakości specjalistyczny, nowoczesny sprzęt

Electreecity

Electreecity

Electreecity Sp. z o.o. to wrocławska firma z polskim kapitałem, która od ponad 5 lat zajmuję się projektowaniem i produkcją źródeł zasilania, głównie opartych na technologii litowo-jonowej.

Akumulator ETC zasilają już ponad 3000 pojazdów elektrycznych w całej Europie, w tym skutery, mikrosamochody, samochody dostawcze, pojazdy komunalne, i pojazdy specjalne.

Nasza mocna strona jest zgrany międzynarodowy zespół inżynierów i specjalistów – pasjonatów mobilności zeroemisyjnej, a także rewolucyjnych zmian, które za sobą niesie. To właśnie dzięki ich zaawansowanej wiedzy technicznej oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów i aplikacji.

Proces projektowania dostosowujemy do potrzeb Klienta. Wykonujemy zarówno projekty od podstaw, jak i ulepszamy już istniejące systemy. Oferujemy szybki i wydajny proces realizacji: od koncepcji poprzez symulację, prototyp, testy, aż do wykonania produkcji seryjnej.

Łączymy kompetencje firmy technologicznej z firma produkcyjna. Co przekłada się na najwyższa jakość produktu i większe możliwości jego ulepszenia. Naszym celem jest tworzenie inteligentnych systemów zasilania dla dzisiejszego i przyszłego świata.

F&F

F&F

Firma F&F powstała w 1992 roku. Wyłoniła się z firmy handlowo-usługowej działającej w branży elektronicznej. Doświadczenie właścicieli
z zakresu elektroniki i elektrotechniki pozwoliło stworzyć firmę o profilu produkcyjnym, oferującą elektroniczne urządzenia sterujące dla automatyki domowej i przemysłowej.
Obecnie współpraca działu badawczo-rozwojowego firmy ze środowiskiem naukowym oraz klientami prowadzi do dynamicznego rozwoju oferty i pozwala tworzyć rozwiązania o coraz wyższym stopniu zaawansowania technologicznego, czego przykładem są systemy inteligentnego domu F&Home i systemy telemetryczne.
F&F jest znaną w Polsce marką, a wyroby pod nią produkowane trafiają również na rynki Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Serbii, Niemiec, Grecji, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chile i Stanów Zjednoczonych. Naszą dewizą jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla naszych partnerów.
GL Optic

GL Optic


Email: office@gloptic.com

Telefon: +48 61 819 40 03 

Facebook  
LinkedIn
Youtube

LED Labs

LED Labs

LED Labs sp. z o.o. została założona w roku 2006 w Krakowie. Pierwszy etap rozwoju firmy, datowany na lata 2006-2013,
to budowa oraz umacnianie pozycji wiodącego dostawcy komponentów LED na polskim rynku.

Nieustanne rozszerzanie portfolio produktów oraz pozycja solidnego partnera handlowego na rynkach wschodnich pozwoliła, aby wraz z końcem pierwszej dekady działalności, LED Labs stał się dystrybutorem profesjonalnych źródeł światła produkowanych pod własną marką.

Firma stała się liderem w segmencie profesjonalnych źródeł światła dla domu i biznesu. Taśm LED, Naświetlaczy LED, Paneli LED, Systemów inteligentnego sterowania oświetlaniem, czy wykorzystywanych w przemyśle reklamowym modułów LED.

Rok 2013 to powstanie marki Lumines Lighting i rozpoczęcie produkcji profili aluminiowych do zastosowań LED. Całość produkcji zlokalizowana została w Krakowie, a proces wytwórczy oparty w stu procentach o polską technologię i wykorzystywane surowce. W ciągu niespełna trzech lat, LED Labs stał się jednym z największych producentów profili LED
na polskim rynku., rozpoczynając w roku 2015 ekspansję na rynki Europejskie.

Jedną z głównych misji firmy jest dziś dostarczanie zaawansowanej technologii LED w sposób osiągalny dla każdego użytkownika końcowego.

Firma działa globalnie. Produkty opatrzone logotypami LED Labs można dostrzec na półkach sklepowych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Do grona swoich partnerów zalicza wiodących odbiorców z branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej, projektowej i wykończeniowej.

Za swą działalność produkcyjną LED Labs sp. z o.o. była wielokrotnie nagradzana na krajowych i międzynarodowych targach branżowych.

LED Labs S.A.
ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 0000988995, NIP:6793108450,
REGON:360837680

wiecej na: www.led-labs.pl
tel. (12) 633 44 11
 
PRE Edward Biel

PRE Edward Biel

PRE Edward Biel od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozdzielnic i szaf niskiego napięcia, przeznaczonych dla energetyki zawodowej, infrastruktury publicznej, budownictwa oraz przemysłu. W naszej ofercie można znaleźć produkty i rozwiązania techniczne o szerokim profilu zastosowania. Wykonujemy zamówienia standardowe oraz te spoza naszego katalogu, starając się tym samym zaspokoić coraz większe wymagania Klientów. Prowadzimy prefabrykacje rozdzielnic w wielu systemach znanych producentów. Wykonujemy usługi w zakresie prefabrykacji rozdzielnic i szaf sterowniczych na indywidualne życzenie Klienta.

PRE Edward Biel stale powiększa swoją ofertę. W 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję szaf wnętrzowych oraz szaf kablowych na potrzeby stacji GPZ. Stworzyliśmy własne rozwiązania obudów i kompletnych szaf stacyjnych kablowych SKS dla stacji GPZ.

Największy sukces, w 2011 roku, to wprowadzenie do oferty nowych rozwiązań niespotykanych dotąd na rynku energetycznym – małogabarytowych i lekkich konstrukcji rozdzielnic RWT przeznaczonych do montażu w stacjach SN/nn.

W latach 2012-2013 PRE Edward Biel wprowadził kilka nowych produktów, m. in. SON-R – szafy oświetlenia wyposażone w zdalny i energooszczędny system sterowania oświetleniem ulicznym, stacje słupowe SN/nn, w dowolnych konfiguracjach. Do naszych sukcesów można zaliczyć stworzenie własnego systemu rozdzielnic RP do 4000A, przeznaczonych do przemysłu oraz dystrybucji.

W latach 2014 i 2015 PRE Edward Biel rozszerza zakres wykonywanego asortymentu. Nowe rozwiązania rozdzielnic w obudowach metalowych: FIREBOX – obudowy ognioochronne EI 60, OU-2 – rozdzielnice w obudowach metalowych w II klasie ochronności. Unikatowym rozwiązaniem stworzonym przez PRE Edward Biel są R-PZ – rozdzielnice w obudowach podziemnych.

Absolutną nowością wprowadzoną na rynek są zaciski mosiężne VLM i ZLM.

Do oferty zostały dołączone Słupowe Stacje Transformatorowe, Kontenerowe Stacje Transformatorowe, Złącza kablowe SN, rozdzielnice SN oraz podłogi i przegrody siatkowe dla stacji SN/nn.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów PRE Edward Biel świadczy usługi projektowe, lakierowania proszkowego, obróbki blach stalowych i aluminiowych oraz grawerowania laserowego.

PRE Edward Biel jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zapotrzebowanie rynku energetycznego zapoczątkowało stworzenie szerokiej sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

PRE Edward Biel jest firmą stale biorącą udział w wielu imprezach targowych, spotkaniach seminaryjnych oraz konferencjach naukowych. To sprawia, że zdobyte doświadczenie oraz posiadane informacje pozwalają stale rozwijać nasze produkty pod kątem jakościowym i technicznym.

Do grona naszych odbiorców należą: jednostki samorządowe, producenci i dystrybutorzy energii, zakłady przemysłowe, hurtownie elektryczne, firmy instalacyjne, firmy budowlane, projektanci oraz osoby prywatne.

Zatrudniamy wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą jakość techniczną i estetyczną produktów. Dla stałych Klientów oraz dla firm monterskich przewidujemy liczne rabaty i promocje.

RGBpro

RGBpro

Firma RGB jest następcą firmy RGB Lighting, która istnieje od 2008 roku i zajmuje się produkcją, projektowaniem układów oświetlenia ledowego w całym obszarze jego zastosowania.

Przez okres prawie 10 lat daliśmy się poznać jako solidny partner potrafiący sprostać wysokim wymaganiom największych firm w Polsce, które dopiero wdrażały nową technologię LED. Obecnie ze względu na duże doświadczenie, czas który jesteśmy na rynku oraz współpracę z wieloma dystrybutorami podzespołów elektronicznych oraz podkładów PCB i MPCB jesteśmy wstanie sprostać każdemu wyzwaniu i osiągną bardzo atrakcyjne ceny, które na pewno są jednymi z lepszych na rynku.

Posiadamy własną kompletną linię SMT, umożliwiającą wielkoseryjną produkcję dowolnych modułów LED, bądź innej elektroniki. Posiadamy również możliwości produkcji THT ręcznej oraz na fali lutowniczej.

Wykorzystywane przez nas podzespoły elektroniczne są najwyższej jakości i renomowanych firm. Stosujemy LED-y tylko renomowanych takich jak CREE, OSRAM, Samsung itp. dostarczanych tylko przed oficjalnych dystrybutorów co gwarantuje niezawodność w ich działaniu.

TIM

TIM

Po latach tworzenia sieci hurtowni elektrycznych TIM SA zdecydował się na zmianę modelu działania i postawienie na handel online. Tak powstał unikalny w branży elektrotechnicznej model biznesowy, który zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, nie tylko od sektora e-commerce. Jednocześnie TIM pozostaje stabilną i transparentną spółką, od lat obecną na warszawskim parkiecie.

W 2013 r. TIM SA przeobraził się z budowanej przez 25 lat sieci hurtowni elektrycznych w nowoczesnego dystrybutora elektrotechniki, który ok. 70% przychodów uzyskuje ze sprzedaży online. TIM stał się – niczym samochód hybrydowy – połączeniem nowoczesnej technologii (e-commerce jak silnik elektryczny) i sprawdzonych kompetencji handlowców oraz przedstawicieli handlowych (silnik spalinowy).

TIM SA oferuje najszerszy w Polsce wybór artykułów elektrotechnicznych wysyłanych w 24 godziny od złożenia zamówienia. Nieustannie zwiększamy liczbę towarów magazynowych, a więc stale składowanych w naszym centrum logistycznym. W chwili uruchomienia e-sklepu w lipcu 2013 r. było to 11 000 unikalnych produktów, pod koniec I półrocza 2018 r. – niemal 68 000. Prawie trzy razy tyle oferujemy stałym klientom z sektora B2B na zamówienie (zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu dni).

Obiekt w podwrocławskich Siechnicach, którego operatorem jest należąca do TIM-u spółka 3LP, realizuje zamówienia nie tylko od klientów TIM SA. To bowiem jedno z największych i najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu.

WDR Elektro

WDR Elektro

WDR Elektro w Klastrze Inteligentnego Oświetlenia.

Firma powstała w 2010 roku z inicjatywy osób z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej oraz elektrycznej. Pomimo krótkiego okresu działalności jako przedsiębiorstwo, firma WDR Elektro oferuje fachową realizację zleceń, przy zaangażowaniu wykwalifikowanej i kompetentnej kadry.

Montaż elektroniki:

Wykonujemy ręczny montaż elementów zarówno przewlekanych jak i powierzchniowych.

Budowa wiązek kablowych:

Wykonujemy wiązki kablowe do wszelkich zastosowań. Potrafimy zbudować wiązki zarówno z przewodów o niewielkim przekroju jak i z przewodów o dużej obciążalności prądowej.

ZUT

ZUT

Jesteśmy firmą wykonawczą w branży elektrycznej i budowlanej. Zajmujemy się także leasingiem pracowników. ​Naszym celem jest zdobywanie coraz wyższych kwalifikacji jako firma i przekładanie ich na poziom wykonywanych usług. Zawsze wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu na najnowocześniejsze i energooszczędne rozwiązania w sektorze technicznym. 

Z powodzeniem zdobywamy zaufanie coraz większej liczby prywatnych klientów – dużych i małych firm. 

ul. Kopernika 5a / 49 15-337 Białystok

e-mail: biuro@zut.info.pl

Tel: +48 661 922 132

Partnerzy

ELCA

ELCA

ELCA to Europejskie Stowarzyszenie klastrów oświetleniowych. Członkostwo w ELCA daje naszemu klastrowi unikalną możliwość uczestnictwa w dużych projektach europejskich

Forum Klastrów Małopolski

Forum Klastrów Małopolski

Forum Klastrów Małopolski to formalna, niezależna grupa konsultacyjna i opiniotwórcza, powołana z inicjatywy klastrów działających w Małopolsce. Forum aktywnie uczestniczy w tworzeniu i realizacji regionalnej polityki klastrowej i w ten sposób przyczynia się do zwiększenia oddziaływania klastrów na gospodarkę regionu.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest wiodącą, regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu.

MARR specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Aktywnie wspiera eksport, oferując profesjonalne doradztwo i dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów. Oferta Spółki to usługi informacyjne dla przedsiębiorców, doradztwo dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dotacje na rozwój małopolskich przedsiębiorstw oraz obsługa produktów finansowych, takich jak  pożyczki czy seed capital.

Spółka jest jedynym w regionie, oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Jako beneficjent unijnych dotacji wdraża krajowe i regionalne programy operacyjne. Pełniąc funkcję Regionalnej Instytucji Finansującej, MARR pośredniczy w udzielaniu dotacji na zadania związane z inwestycjami proinnowacyjnymi; wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera rozwój instytucji otoczenia biznesu oraz działania skierowane na tworzenie pozabankowych źródeł finansowania, klastrów, sieci czy partnerstw i konsorcjów przedsiębiorstw.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością  ISO 9001: 2015-10

W kwietniu 2018 roku Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego po raz kolejny otrzymała Certyfikat Zarządzania Jakością  ISO 9001: 2015-10:

Dane Spółki:
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków

Małopolska Rada Innowacji

Małopolska Rada Innowacji

Zgodnie z uchwałą Rada jest gremium opiniodawczo-doradczym dla Zarządu Województwa Małopolskiego w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości Województwa. Stanowi kluczowy element regionalnego systemu innowacji, uczestniczy w procesie przedsiębiorczego odkrywania oraz wdrażania inteligentnych specjalizacji w Województwie Małopolskim. Uchwała wskazuje podmioty, które będą reprezentowane w Radzie. Szefowie tych podmiotów zgłaszają personalne propozycje swoich przedstawicieli, które podlegają zatwierdzeniu przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

75-letnia tradycja kształcenia kadr inżynierskich kraju, wytrwała praca nad poprawą polskiej myśli naukowo-technicznej oraz nowoczesność i otwartość na zmiany - to największe atuty Politechniki Krakowskiej. Dzięki nim uczelnia - funkcjonując w tak konkurencyjnym ośrodku akademickim, jak Kraków - wywalczyła mocną pozycję i utrwaliła markę, którą najlepiej określa słowo solidność.
 

Dajemy studentom najtrwalszy kapitał na rynku pracy
- wiedzę!

Mury Politechniki opuściło prawie 100 tys. absolwentów - to ogromna rzesza bardzo dobrze przygotowanych do wykonywania zawodu inżynierów i magistrów inżynierów. Stawiamy na jakość kształcenia, dając studentom najtrwalszy i najcenniejszy kapitał, z którym wchodzą na rynek pracy - wiedzę.

 

Obecnie uczelnia kształci 14 tys. studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia oraz doktoranckich i podyplomowych. W ofercie edukacyjnej Politechniki znajduje się 33 kierunki studiów I i II stopnia w języku polskim na 8 wydziałach oraz 8 kierunków studiów w języku angielskim na 6 wydziałach. Tak duży wybór oznacza różnorodność poszukiwań intelektualnych oraz rozwiązywanie ambitnych zadań pod okiem wykwalifikowanej kadry naukowej.

 

Wielu spośród prawie 1100 pracowników naukowych i dydaktycznych to wybitni specjaliści, uczestniczący w pracach międzyuczelnianych i międzynarodowych zespołów badawczych. Ich wiedza i kompetencje pozwalają naszej uczelni utrzymać odpowiednią pozycję w Polsce i w międzynarodowym środowisku naukowym.

 

W ramach umów dwustronnych oraz programu „Erasmus+”, Politechnika Krakowska prowadzi współpracę naukową i wymianę studencką z kilkuset uniwersytetami w 54 krajach na świecie.

 

Uczelnia patronuje wielu przedsięwzięciom kulturalnym Krakowa, wspiera funkcjonowanie Teatru Zależnego i Akademickiego Chóru „Cantata” oraz działającej pod jej patronatem Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej. PK organizuje także wiele wystaw w swoich galeriach „Gil”„Kotłownia” i galeriach wydziałowych. Politechnika wydaje swoje pismo, prowadzi radio internetowe, dysponuje własną biblioteką i wydawnictwem.

 

Studenci mogą rozwijać i pogłębiać swoje zainteresowania w 82 kołach naukowych, których działalność często wykracza poza mury uczelni. Mają możliwości rozwoju pasji sportowych w ramach Akademickiego Związku Sportowego oraz Centrum Sportu i Rekreacji. Uczelnia oferuje studentom zakwaterowanie w czterech domach studenckich, dysponujących ponad 2 tys. miejsc.

 

Politechnika Krakowska dba o najwyższe standardy etyczne i wysoki poziom naukowy, tak aby każdy absolwent na rynku pracy mógł wybierać spośród jak największej ilości interesujących ofert, zgodnie z promującym uczelnię hasłem: Politechnika Krakowska - Prosta droga do Kariery.

 

 

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany

Największy klaster w Polsce. Jest zrzeszeniem ponad 300 przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, których siedziby zlokalizowane są na terenie całego kraju. Do klastra należą m.in. generalni wykonawcy, architekci, producenci materiałów i chemii budowlanej, producenci stolarki otworowej, wyposażenia wnętrz, mebli i rolet. Dzięki temu, że świadczą tak zróżnicowany wachlarz usług, udaje się nam połączyć ich w konsorcja. Jest to trudne i bardzo odpowiedzialne zadanie. Jednak efekty współpracy naszych klastrowych firm są wręcz znakomite. Ponadto, działalność Klastra wspierana jest przez uczelnie i instytucje otoczenia biznesu, które dzięki działaniom B+R, pomagają firmom w rozwoju ich potencjału innowacyjnego oraz osiąganiu przewagi konkurencyjnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.