do góry
więcej

Aktualności

25.06.2020

Witamy nowe firmy w Klastrze Inteligentnego Oświetlenia

GL Optic jest polsko-niemieckim producentem instrumentów do kontroli jakości oświetlenia. Oferta firmy obejmuje inteligentnie zaprojektowane, intuicyjne i precyzyjne systemy pomiarowe, w tym: spektroradiometry, kule całkujące, goniometry, mierniki luminancji oraz oprogramowanie analityczne. GL Optic produkuje, dystrybuuje i serwisuje profesjonalne systemy do pomiaru światła: od pomiaru pojedynczych diod LED po urządzenia do kompleksowej oceny opraw oświetleniowych. GL Optic tworzy zintegrowane, łatwe w obsłudze, profesjonalne rozwiązania pomiarowe dla wielu gałęzi przemysłu i zróżnicowanych odbiorców: producentów oświetlenia, firm elektronicznych, dostawców dla branży samochodowej, laboratoriów i ośrodków naukowych.

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012r. przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło naszej firmie szybki rozwój. Obecnie nasza oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego przez nas oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie naszych klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem naszej firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność – to filary produkcji systemów oświetlenia przemysłowego i drogowego. Wyznaczając sobie szczyt do zdobycia – sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – odrzuciliśmy półśrodki i postanowiliśmy produkować oprawy od podstaw u siebie, w LUMI TEAM.

Nasze zaplecze technologiczne pozwala na pełną kontrolę nad ich wykonaniem: dysponujemy zautomatyzowaną, nowoczesną odlewnią, sterowanymi numerycznie maszynami obróbki skrawaniem, linią montażową, laboratorium kontroli jakości i malarnią proszkową. Nasze oprawy oświetleniowe są nie tylko funkcjonalnym produktem. Są odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają nasi Klienci. Wiemy, jak istotną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie magazynów, hal produkcyjnych, dróg, parkingów i rozumiemy, jakie znaczenie mają dla firm czy gmin oszczędności. Osiągamy znakomite parametry iluminacyjne dzięki najwyższej jakości komponentom i odpowiednim projektom. Dbamy o wzornictwo – bazujemy na doświadczeniu, ale i odważnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Obce są nam kompromisy, gdy chodzi o oprawy sygnowane naszą marką: kluczowa jest dla nas dbałość o szczegóły. Oprawy, które sprzedajemy mają zdawać codzienny egzamin z efektywności, więc stawiamy na rozwiązania technologiczne, które gwarantują wieloletnią żywotność oświetlenia. Jesteśmy pewni tego, co tworzymy – nie bez powodu zastrzegliśmy nasze wzory przemysłowe, a produkty obejmujemy gwarancją. Działamy z nastawieniem na precyzję, bo w ten sposób eliminujemy miejsce na błędy. Dla nas, LUMI TEAM jest synonimem niezawodnego oświetlenia.

Ideą jaka przyświeca działaniom firmy jest koncepcja HCL (Human Centric Lighting), która daje gwarancję optymalnych warunków pracy w oświetlanych pomieszczeniach, co zapewnia dobre samopoczucie człowieka.

Wszystkie produkty LED line® są badane w nowoczesnym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska oraz profesjonalna aparatura pomiarowo-badawcza, dzięki której prowadzone są badania produktów określające właściwości elektro-magnetyczne oraz fotometryczne produktów. Firma LEDIN wspiera Architektów w tworzeniu precyzyjnych projektów oświetlenia, które są podstawą do realizacji udanych inwestycji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.