do góry
więcej

Aktualności

25.06.2020

Klaster Inteligentnego Oświetlenia został zaproszony do grona członków Małopolskiej Rady Innowacji

Klaster Inteligentnego Oświetlenia został zaproszony do grona członków Małopolskiej Rady Innowacji (MRI) pełniącej funkcję gremium opiniodawczo-doradczego dla Zarządu Województwa Małopolskiego w zakresie innowacyjności przez Marszałka Województwa Witolda Kozłowskiego.

Do zakresu działania Małopolskiej Rady Innowacji należy:

  • Konsultowanie wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego.
  • Monitoring programów realizowanych w Województwie Małopolskim stymulujących rozwój innowacji i przedsiębiorczości.
  • Opiniowanie realizacji polityki innowacyjnej województwa.
  • Współdziałanie z Grupami Roboczymi ds. małopolskich inteligentnych specjalizacji, w tym opiniowanie i rekomendowanie dokumentów przygotowanych przez te Grupy.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie wdrażania małopolskich inteligentnych specjalizacji oraz procesie przedsiębiorczego odkrywania na zasadzie konsultacyjnej, w tym m.in. opiniowanie i proponowanie zmian w dokumentach przygotowywanych przez Grupy Robocze ds. małopolskich inteligentnych specjalizacji.
  • Informowanie i prezentowanie Małopolskiej Radzie Innowacji projektów realizowanych lub mających być realizowanymi przez Członków Rady.
  • Inicjowanie i przygotowywanie działań/projektów mogących być realizowanymi w Województwie Małopolskim, w tym przez poszczególnych Członków Rady, a zawierających się w obszarze

Więcej informacji o Małopolskiej Radzie Innowacji można znaleźć na stronie Rady.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.