Klaster Inteligentnego Oświetlenia na targach ŚWIATŁO 2019

Klaster Inteligentnego Oświetlenia na targach ŚWIATŁO 2019

Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i współpracę podczas XXVII edycji Targów ŚWIATŁO 2019, XVII edycji Targów ELEKTROTECHNIKA 2019 oraz IX Wystawy TELETECHNIKA 2019.

Jesteśmy wdzięczni za partycypację w wydarzeniach targowych oraz tak liczny i aktywny udział w części szkoleniowej. Dziękuję za bezpośrednie spotkania oraz ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie co najmniej tak samo owocna.

Wyrażamy nadzieję, że Państwa obecność w roli wystawcy przełoży się na realne kontrakty i unikatowe relacje biznesowe.

Tegoroczne Targi to 450 Wystawców, 16 szkoleń, które zgromadziły 1.105 uczestników. Targi spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających, która w tym roku wyniosła 13.281 osób.

Sukces, jaki odnieśliśmy, nie byłby możliwy, gdyby nie Państwa zaangażowanie w przygotowanie atrakcyjnej i różnorodnej oferty wystawienniczej. Cieszy nas to, że właśnie nasza impreza jest tą, która przyciąga gości zarówno z kraju, jak i z zagranicy. W przyszłej edycji targów chcielibyśmy rozszerzyć ofertę dla gości zagranicznych, których, zgodnie z zapowiedziami, spodziewamy się jeszcze więcej.