26 listopada Klaster Inteligentnego Oświetlenia wziął udział w Life Science Open Space 2019

26 listopada Klaster Inteligentnego Oświetlenia wziął udział w Life Science Open Space 2019

Life Science Open Space to międzynarodowa impreza networkingowa, której celem jest promowanie współpracy na rzecz rozwoju technologii i innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia. #LSOS19 tworzy wspólną platformę dla pomysłów i szans, współpracy, konkurencyjności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Rezultatem jest zastosowanie wiedzy i technologii dla rozwiązania aktualnych i przyszłych problemów oraz wykorzystania szans związanych z wyzwaniami cywilizacyjnymi i stale rosnącym tempem życia.

Specjalnie zaprojektowane wydarzenie, na którym w jednym miejscu i czasie spotyka się wyłącznie osoby z nastawieniem na współpracę przynoszącą wymierne efekty. #LSOS19 to impreza dla osób otwartych na współpracę, szukających partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach: od żywności, medycyny,  farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

Otwarta dla aktywnych, pomysłowych i przedsiębiorczych. Na #LSOS19 nie jest ważne skąd pochodzisz, a jedynie co robisz dla zdrowia i jakości życia i czy można z Tobą nawiązać współpracę. Program imprezy zapewnia uczestnikom optimum opcji interakcji pomiędzy sektorami nauki, startupów, biznesu, przemysłu, inwestorów, zdrowia, administracji.

Specyficzna atmosfera, zróżnicowany i inspirujący program, międzynarodowy charakter, ambitne cele oraz szerokie zainteresowanie. Wszystko to tworzy masę krytyczną i zapewnia uczestnikom maksimum korzyści: nowe kontakty, nowi partnerzy, nowe projekty, nowe idee i nowe perspektywy. Efektem jest współpraca, inspiracje do działania i  inne uboczne efekty networkingu.