Witamy w strukturze Klastra Inteligentnego Oświetlenia firmę DOKTORVOLT

Witamy w strukturze Klastra Inteligentnego Oświetlenia firmę DOKTORVOLT

 

 

Firma Doktorvolt® powstała jesienią 2013 roku. Początkowo mały biznes rodzinny, zaczął rozrastać się do rozmiarów producenta rozpoznawanego na rynkach polskim i zagranicznych. O sukcesie firmy świadczy entuzjastyczne przyjęcie naszych produktów w Polsce i Niemczech. Wzrastająca renoma prowadzi do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i ekspansji.

Siedziba firmy znajduje się w Malichowie, województwie opolskim. Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną oraz magazyny. Stajemy się rozpoznawalnym przedsiębiorstwem w regionie jednocześnie przyciągając konsumentów z całej Polski. Zaletą naszej firmy jest umożliwienie naszym klientom dokonywania zakupów przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Doktorvolt® specjalizuje się w produkcji rozdzielnic budowlanych. Wyróżnia nas jakość i solidność pracy. Każda rozdzielnia składa się z wysokiej jakości komponentów pochodzących wyłącznie od europejskich producentów. Nasze produkty spełniają europejskie standardy i normy bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment elastycznie do popytu na rynku. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, co pomaga nam w pełni spełnić jego oczekiwania. Oprócz tego, przywiązujemy dużą wagę do przyjaznej atmosfery i kultury pracy. Cały czas się rozwijamy i staramy motywować do rozwoju innych.