SPOT LIGHT

SPOT Light to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji oświetlenia z siedzibą w Bierawie, gdzie na 5 ha mieści się nowoczesny zakład produkcyjny z  magazynami wysokiego składowania o łącznej powierzchni ok. 10.000 m2 oraz budynek biurowy.
Asortyment SPOT Lightu, stworzony z pasją i dbałością o detale, obejmuje ponad 3 tysiące produktów – od kryształowych żyrandoli, poprzez lampy nowoczesne i klasyczne, do oświetlenia zewnętrznego.
Swoją przyszłość firma wiąże z dalszym  rozwojem własnej  produkcji, w szczególności modeli wykonanych z polskiego, certyfikowanego drewna wyposażonego w najnowocześniejsze moduły LED.  Atuty w postaci własnej stolarni, doświadczonej załogi, surowca najwyższej jakości pozwalają firmie tworzyć oryginalne modele charakteryzujące się niezwykłą precyzją obróbki i kunsztem rzemieślniczym.
SPOT Light stawia również na inne naturalne materiały – linia oświetlenia wykonana z betonu architektonicznego, szkła oraz kolekcja lamp z abażurami z innowacyjnych materiałów, jak: ekoskóra, tapeta, okleina drewniana oraz tkanin tapicerskich, lakierowanych, satynowanych uzupełnia kompleksową ofertę firmy.
Klientami SPOT Light są największe sieci handlowe, hurtownie oraz salony oświetleniowe w kraju i za granicą; firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów, w szczególności do Niemiec i Szwajcarii.

 

 

Spot Light
tel. 077/ 487-10-57
fax. 077/ 487-10-57
ul. Planetorza 86 A
47- 253 Cisek
e-mail: spotlight@spotlight.pl
www.spotlight.pl