Spectrum LED

Spectrum LED

Firma Wojnarowscy Sp. z o.o. to polski producent LEDowych opraw oświetleniowych oraz dostawca źródeł światła LED znanych na rynku pod marką Spectrum LED. Firma działa od 1990 roku, obecnie zatrudnia 150 osób. Znana jest jako  najbardziej wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od projektu na serwisie kończąc.Firma posiada własną linię produkcyjną profesjonalnych opraw oświetleniowych LED. Z roku na rok sukcesywnie zwiększa typoszereg oraz wartość produkcji. Każdego roku wprowadza nowe rozwiązania w dziedzinie oświetlenia.

Własne laboratorium badawcze wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, gdzie stale badane są produkty gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych opraw oraz źródeł. Wszystkie oferowane produkty spełniają rygorystyczne normy UE i odpowiadają przyjętym standardom jakości, co potwierdzają wszelkiego rodzaju kontrole.

Własny dział projektowy pomaga w urzeczywistnianiu śmiałych i ambitnych wizji biur architektonicznych i inwestorów.

W showroomie o powierzchni blisko 200m2 prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie LEDowych opraw oświetleniowych oferowanych przez markę Spectrum LED  –  ponadczasowe wzornictwo, unikatowe aranżacje oraz wiele inspiracji – to wszystko czeka na Ciebie  w siedzibie firmy w Katowicach, przy ul. Gospodarczej 16.

Firma Wojnarowscy:

 

Najnowsze oprawy Spectrum LED:

 

 

 

Wojnarowscy Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 16
40-432 Katowice
www.spectrumled.pl