SKOFF

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została założona w 1997 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Marka w branży elektrotechnicznej, gdzie nadrzędną wartością jest jakość i rzetelność. 19 lat doświadczenia wyniesione z funkcjonowania w czołówce rynku oświetleniowego w kraju i za granicą daje gwarancję klientom oraz partnerom handlowym na profesjonalną obsługę i współpracę.
Jako producent szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość wykonania naszych wyrobów, bezpieczeństwo ich użytkowania i funkcjonalność. Kreujemy nowe produkty z pasją, z myślą o ich odbiorcach. Przykładamy baczną uwagę do ponadczasowego wyglądu. Wiemy jednak, że w oświetleniu wnętrz liczy się także funkcjonalność, ergonomia i ekonomia użytkowania. Dlatego nasze produkty są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności w każdym etapie dnia, w pracy, przy wypoczynku poprzez dostarczanie produktów innowacyjnych i najwyższej jakości.
Zamierzamy ciągle doskonalić nasze wyroby, być na bieżąco z postępem technologicznym w zakresie oświetlenia oraz nowoczesnym designem. Na to ostatnie kładziemy szczególny nacisk, biorąc pod uwagę uwarunkowania prawne, prawo własności przemysłowej i patentowe. Wszystkie nasze produkty są unikalne; dumni jesteśmy wręcz, że na rynku pojawiają się naśladowcy, którzy chcąc dorównać nam, często niekoniecznie uciekają się do metod „fair”. Chcemy również stworzyć właściwie ukształtowane środowisko pracy, stosując skuteczną motywację dla podniesienia satysfakcji z pracy naszego zespołu i rozwoju personelu, tak aby załoga mogła się identyfikować z Firmą i jej celami. Dostrzegamy również społeczną odpowiedzialność biznesu uczestnicząc w wielu kulturalnych, sportowych i społecznych inicjatywach, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.

 

<strong>SKOFF sp. z o.o.
</strong>ul. Legionów 243d
43-500 Czechowice-Dziedzice, Poland
tel./fax: (0-32) 215 28 93
e-mail: info@skoff.pl
web: www.skoff.pl
NIP: 652-13-77-590
KRS: Sąd Rejonowy w Katowicach, nr 0000138916

<hr />