Optimal Balance w Klastrze Inteligentnego Oświetlenia

Optimal Balance w Klastrze Inteligentnego Oświetlenia

Optimal Balance jest jedna z największych firm w Polsce zarządzająca należnościami. Do grona naszych Klientów należą, m.in. Ubezpieczyciele Należności, firmy faktoringowe, leasingowe oraz firmy z sektora MSP w zakresie kompleksowej windykacji należności na każdym etapie – polubownym, sądowym i egzekucji.

Firma posiada unikalne, długoletnie doświadczenie w branży, które łączy kompetencje praktyczne z nowoczesnymi technologiami prowadząc mediacje podczas wizyt terenowych w polaczeniu z internetowym systemem on-line ( Vindykator ) i jego mobilna wersję. Optimal Balance jako pierwszy w Polsce połączył i udostępnił wiedzę praktyczna z prostym narzędziem technologicznym zarówno dla klienta biznesowego, jak i instytucjonalnego.

Wsparcie i doradztwo w zakresie technik odzyskiwania należności jak i zarzadzania należnościami zapewnia ogólnopolska sieć windykatorów terenowych z ponad 20 – letnim doświadczeniem – ( mediatorów ) przy lokalnym wsparciu biur handlowych.

W stałej ofercie Optimal Balance znajduje się pełen wachlarz narzędzi do monitorowania i zarzadzania należnościami na każdym etapie, zarówno przed jak i po terminie płatności. Zapewniamy wiedzę, bezpieczeństwo o lojalność naszym Klientom.