KINNA PRODUCTION

KINNA PRODUCTION

Od 20 lat firma produkcje abażury do lamp. Pomimo bardzo silnej konkurencji, szczególnie ze strony producentów azjatyckich spółka nie tylko utrzymuje osiągniętą pozycje lidera, ale ją wciąż umacnia.
Produkcja w naszej firmie jest maksymalnie zautomatyzowana, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, osiągamy bardzo dużą wydajność. Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy naszym wykwalifikowanym pracownikom, niezwykle zaangażowanemu kierownictwu oraz elastycznemu i bogatemu wachlarzowi usług. Dzięki temu potencjałowi, w ciągu długiej egzystencji na rynku wyrobiliśmy sobie pozytywną i silną relację z naszymi kontrahentami.
Jesteśmy producentami kompletnych lamp biurkowych i podłogowych, w których skład wchodzi abażur i drewniana podstawa. Podstawy lamp wykonujemy z różnych rodzajów drewna, np. dąb, orzech itd. Proponujemy lampy klasyczne i nowoczesne, bardzo eleganckie, a zarazem proste i delikatne.
W swojej ofercie posiadamy nowoczesne i modne lampy, składające się ze szklanej podstawy i abażura tekstylnego. Szklane podstawy lamp są dostępne w różnych kolorach i kształtach, a dopasowane do nich abażury produkujemy z wielu interesujących i bogatych we wzornictwo tkanin.Każdy model abażura może być wykończony różnymi rodzajami dekoracji, według indywidualnych preferencji klienta.
Oferujemy nadruki, ozdobne paski, profile, tasiemki oraz rozetki, które będą komponować się z odcieniem abażura, bądź używając koloru kontrastującego możemy podkreślić ich kształt. .Jesteśmy producentem kompletnych lamp, do każdego typu abażura możemy zaproponować: podstawy do lamp podłogowych i stołowych oraz zwisy do lamp sufitowych.

KINNA PRODUCTION Sp. z o. o.
ul. Budowlanych 46a
80-298 Gdansk
Poland
tel. 0048 58 762 39 40
fax.0048 58 762 39 48kinna logo jpg
kinna@kinna.pl
www.kinna.pl