FaroForm

Spółka FaroForm zajmuje się dystrybucją opraw oświetleniowych, źródeł światła i szeroko rozumianego osprzętu elektroinstalacyjnego. W oparciu o nowoczesny system logistyczny zarządzający zapasami magazynowymi oraz realizacją zamówień, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze towary, praktycznie do każdego miejsca w Polsce w ciągu 48 godzin. Biuro Handlowe naszej firmy znajduje się w Chorzowie przy ulicy Azotowej 21. Dzięki współpracy z siostrzanymi firmami, asortyment z logo FaroForm znany jest także na rynku czeskim, słowackim, węgierskim i litewskim.
Choć jesteśmy firmą istniejącą od niedawna na rynku oświetleniowym i elektroinstalacyjnym to naszym atutem jest kadra pracownicza a trzon jej stanowią ludzie z dużym doświadczeniem, którym nie są obce zagadnienia techniczne sprzedawanego towaru na polskim rynku oświetleniowym. Na pracownikach i osobach zarządzających spoczywa odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie organizacji pracy w naszej firmie, tak by w całej rozciągłości satysfakcjonowała naszych Klientów i wychodziła naprzeciw ich oczekiwaniom. Dlatego bardzo ważne są dla nas sugestie płynące z rynku dotyczące towaru jak i przebiegu współpracy.
OFERTA:
Przy konstruowaniu naszej oferty handlowej za priorytet obraliśmy dbałość o środowisko naturalne i jego ochronę. Dlatego też bardzo ważnym elementem naszej oferty są energooszczędne źródła światła od popularnych już świetlówek kompaktowych zaczynając a na zdobywających coraz większą liczbę zwolenników, źródłach wykorzystującą technologię LED. W ofercie naszej znajdziecie Państwo także oprawy oświetleniowe gdzie wspomniane wcześniej źródła mają praktyczne zastosowanie oraz osprzęt potrzebny do prawidłowego ich zainstalowania. Wszystkie nasze produkty przed wprowadzeniem ich do sprzedaży przechodzą szczegółową weryfikację pod względem, jakości wykonania i bezpieczeństwa użytkowania.
Proces budowania naszej oferty jest procesem ciągłym, dlatego najbardziej istotne dla nas są Państwa uwagi dotyczące produktów już wprowadzonych czy propozycje rozszerzenia wachlarza asortymentowego o nowe pozycje. Liczymy na to, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie stworzyć ofertę, która w pełni zaspokoi potrzeby rynku.

 

FaroForm Sp. z o.o.
ul. Azotowa 21,
41-503 Chorzów
Tel. 32 888 61 00/01/02
Fax 32 245 96 98
https://faroform.pl/