Działalność

Działalność

Klaster Inteligentnego Oświetlenia został zaproszony do wzięcia udziału w I Kongresie Klastrów Wyszehradzkich w Gliwicach.

 

Fotorelacja z targów Energetab 2018 w Bielsku.

ATM Lighting na targach ENERGETAB 2018

Dziękujemy wszystkim, którzy dodawali nam energii swoją obecnością na tegorocznych targach. Nasze myśli powoli kierują się w stronę nowych realizacji, ale dziś jeszcze wspominamy i dlatego zapraszamy Was do obejrzenia relacji z #Energetab2018!

Opublikowany przez ATM Lighting – Producent przemysłowych opraw oświetleniowych Czwartek, 20 września 2018

 

 

Central European Energy Forum – Energy CEE Day

Klaster Inteligentnego Oświetlenia został zaproszony do udziału w Central European Energy Forum – Energy CEE Day, który jest projektem realizowanym przez Fundację dla Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie w ramach dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Celem projektu jest zorganizowanie cyklu Konferencji naukowo – biznesowych oraz utworzenie portalu internetowego, które umożliwią promocję innowacyjności i pozwolą na wzmocnienie współpracy miedzy instytucjami nauki i  biznesu. Bo pieniądze coraz bardziej lubią czyste środowisko.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy oraz Dziekana Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Pana Profesora Wojciecha Suwały.

  • Czy są na świecie kraje zasilane wyłącznie energią odnawialną?
  • Czy żyją za darmo?
  • Czy kiedyś znikną rachunki za prąd?
  • Jakie są nowe technologie w energetyce?
  • Czy samochody jeszcze trują?
  • Czy Kraków może stać się miastem przyszłości?

Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi 11 i 12 czerwca podczas drugiej edycji Central European Energy Forum – Energy CEE Day, w AGH.

Organizatorzy Energy CEE Day tak jak przed rokiem zaprosili gości z zagranicy m.in. z Niemiec, Ukrainy oraz Węgier. Swoje stoiska, na których będzie można zapoznać się z produktami oraz usługami zaprezentują małopolscy przedsiębiorcy.

Podczas dwóch dni odbędą się panele dyskusyjne oraz wykłady. Prelegenci przedstawią największe problemy oraz sukcesy, z jakimi przychodzi się zmierzyć we współczesnej gospodarce i ochronie środowiska. Goście z zagranicy przedstawią dobre praktyki i problemy, z którymi spotykają się w swoich krajach i społecznościach.

W ramach konferencji odbyły się warsztaty prowadzone przez Forum Klastrów Małopolski w tematyce Krajowych Klastrów Kluczowych i certyfikacji.

 

W dniu 24-05-2018 w Warszawie odbyło się Zebranie Członków Klastra Inteligentnego Oświetlenia oraz Zgromadzenie Walne Spółki.

W imieniu Zarządu Klastra Inteligentnego Oświetlenia, dziękujemy za wzięcie udziału w naszym Zebraniu.

Bogaty program branżowych prezentacji jak widać wzbudził duże zainteresowanie naszych Członków i zaproszonych Gości.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że objęliśmy Patronatem Medialnym wydarzenie:

57 edycję StandOUT. Light+Building 2018 Zapraszamy do głosowania!

Najnowsze trendy, znane marki i przede wszystkim: potęga polskiej branży oświetleniowej!

Tradycyjnie już po największych targach w Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

57 edycja StandOUT. Light+Building 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców Light+Building 2018, wiodących światowych targów oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków, które odbyły się w dniach 18-23 marca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem. Wśród 2 714 wystawców z 55 krajów wystawiało się 89 firm z Polski.

Nominowani: Do StandOUT. Light+Building 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 63 polskie firmy, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.

Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów Light+Building 2018. W wyznaczonym czasie (27 marca – 11 kwietnia 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 12 kwietnia br. Partnerem 57. Edycji StandOUT. jest Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych! Link: http://exspace.pl/contests/show/163

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu sześciu edycjach StandOUT. oddano ponad 128 000 głosów.

Laureaci 57. edycja StandOUT. Light+Building 2018

Najnowsze trendy, znane marki i przede wszystkim: potęga polskiej branży oświetleniowej , elektrotechnicznej oraz automatyki budynków!

Laureaci StandOUT. Light+Building 2018: LIRA Lighting / ROSA / Lena Lighting / LUG Light Factory / ES-SYSTEM / Miloo Electronics / AWEX / IMPERIAL / Organic Lighting / AGForm / ACO / Spectra Lighting / Wojnarowscy Spectrum LED / TM Technologie / REVA ARQ / Chors / Labra / GTV Poland / LUMINES Lighting / LEDs-On / OSPEL / Lumotubo / Luxon Led

12 kwietnia 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Light+Building 2018 – plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Do finału pięćdziesiątej siódmej edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 65 polskich wystawców targów Light+Building 2018, wiodących światowych targów oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków, które odbyły się w dniach 18-23 marca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem.

Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. Stoiska finalistów StandOUT. Light+Building 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 3350 osób. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Najładniejszymi stoiskami Light+Building 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm:

  1. Miejsce LIRA Lighting II. Miejsce – ROSA III. Miejsce – Lena Lighting

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Light+Building 2018 przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

W kategorii: stoisko powyżej 200  mkw

Wyróżnienie Honorowe – LUG Light Factory Wyróżnienie Honorowe  – ES-SYSTEM SA

W kategorii: do 200  mkw

Wyróżnienie Honorowe – Miloo Electronics Wyróżnienie Honorowe – AWEX Wyróżnienie Honorowe – IMPERIAL Wyróżnienie Honorowe – Organic Lighting

W kategorii: do 100 mkw

Wyróżnienie Honorowe  – AQForm Wyróżnienie Honorowe – ACO Wyróżnienie Honorowe  – Spectra Lighting Wyróżnienie Honorowe  – Wojnarowscy / Spectrum LED Wyróżnienie Honorowe  – MAXLight Wyróżnienie Honorowe – TM Technologie

W kategorii: stoisko do 50 mkw

Wyróżnienie Honorowe – REVA / ARQ Wyróżnienie Honorowe – Chors Wyróżnienie Honorowe – Labra Wyróżnienie Honorowe – GTV Poland Wyróżnienie Honorowe – LUMINES Lighting Wyróżnienie Honorowe – LEDs-ON Wyróżnienie Honorowe – OSPEL Wyróżnienie Honorowe – Lumotubo Wyróżnienie Honorowe – Luxon Led

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z polskimi wystawcami we Frankfurcie nad Menem!

Partnerem 57. Edycji StandOUT. było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat Medialny objęły: Klaster Inteligentnego Oświetlenia, LIGHTING.PL, portal oświetleniowy LEDNEWS.PL i portal polskiej reklamy wizualnej signs.pl.

photos: © Exspace i materiały prasowe wystawców Regulamin Konkursu >>>

StandOUT. Light+Building 2018_pismo przewodnie PM

Nasze firmy klastrowe na targach Light+Building 2018 we Frankfurcie.

Fair light+building 2018. We would like to invite you to our stand at the Light and Building fair, which will take place from 18 to 23 March in Frankfurt. Company ROSA will be one of the exhibitors there. You will find us in hall 5.0 in the B60 location. We cordially invite you to visit our stand at the fair!

CORA Lighting Factory CLF: There are only two days left to visit our booth at hall 4.2, A95.

Premierowo AQForm: nowe projekty, nowe technologie, nowe kolory i ▸zupełnie nowy rozdział w naszej historii …◂
Przyjdź na nasze stoisko podczas Light+Building​ odkryć gamę naszych nowości!

Light+Building za nami! Czy wiecie, że to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej w Europie? Wśród ponad 2700 wystawców z 55 krajów wystawiało się ponad 89 firm z Polski. Wśród nich marka Aquaform Lighting Solutions, która pokazała nie tylko swoje nowości produktowe, ale również ogłosiła połączenie z grupą Delta Light oraz zaprezentowała swoją nową nazwę a co za tym idzie również logo. Już nie Aquaform a AQForm! Fot. serwis prasowy

Opublikowany przez Dobre Wnętrze Wtorek, 27 marca 2018

TM Technologie zaprasza wszystkich, którzy nie mieli okazji przywitać się z nami do odwiedzenia stoiska A24 w hali 4.1.

Light & Building 2018

Tegoroczne targi L&B dobiegły końca.Wydarzenie zgromadziło 2714 wystawców z 55 krajów i przyciągnęło ponad 220 000 odwiedzających ze 177 krajów świata.Zaprezentowane zostały najświeższe trendy i technologie z zakresu oświetlenia, inżynierii elektrycznej i automatyki budynków.Produkty przedstawione na naszym stoisku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających.Dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy oraz wyrazy uznania dla naszej działalności. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z Frankfurtu 🙂

Opublikowany przez TM TECHNOLOGIE Czwartek, 29 marca 2018

Tak oto prezentuje się stoisko Spectrum LED podczas targów Light & Building 2018 we Frankfurcie nad Menem. Zapraszamy wszystkich na ucztę pełną światła i nie tylko 🙂
(Hala:4.1, stoisko D50)

Targi Light and Building 2018 nabrały już właściwego tempa w ATM Lighting. Zimowa aura nie wystraszyła zwiedzających. Poniedziałkowe tempo nie zwalnia i dzisiaj. Zobaczcie sami!

Targi ‚Light+Building’ we Frankfurcie trwają!
Mamy dla Was pierwszą dawkę zdjęć prosto z naszego stoiska! 📸❤️
Przypominamy, że znajdziecie nas w hali 6.0 na stoisku C81,
czekamy na Was z najnowszą kolekcją oświetlenia – zapraszamy.

SPOT LIGHT & BRITOP LIGHTING

Witamy w pierwszym dniu targów Light&Building 2018 we Frankfurcie.
Czekamy na Ciebie na naszym stoisku (hala 4.2 stoisko J35). Przyjdź i odkryj nasze nowe produkty, nowe rozwiązania technologiczne, nowe kształty i kolory. SKOFF

 

Centrum Business in Małopolska w dniu 06-04-2018 miało miejsce spotkanie z przedstawicielami krakowskich klastrów.

Rozmawialiśmy o zasadach nowego konkursu w ramach działania 3.3.1 RPO Promocja Gospodarcza Małopolski.
#Małopolska #klastry #konkurs #RPO #promocja #gospodarka

 

Dziś odbyliśmy spotkanie z Dyrekcją Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w temacie podjęcia współpracy przy organizacji stoisk na wybranych targach zagranicznych branży oświetleniowej w 2019.

 

W celu budowania sieci współpracy, dostaliśmy zaproszenie na Krakowski Karnawałowy Bal Klastrowy.

 

W dniu 09.02.2018 braliśmy udział w Spotkaniu Klastrów zorganizowanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w Krakowie.

 

W dniach 31.01-02.02.2018 wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego SWIATŁO 2018.

Klaster Inteligentnego Oświetlenia został zaproszony przez Marszałka Województwa Małopolskiego na Małopolską Radę Innowacji – 17.01.2018 r.

Program.

 

W dniu 02.01.2018 podjęliśmy współpracę z Forum Klastrów Małopolski.

Zebranie założycieli Klastra Inteligentnego Oświetlenia w dniu 18.11.2016 r. w Bierawie.

Fotorelacja: