Członkowie

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

jest jednym z czołowych europejskich producentów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz osprzętu elektronicznego do zastosowań w technice oświetleniowej. Świadczy szeroki zakres usług od projektowania po wykwalifikowany serwis. Działalność TM TECHNOLOGIE nie ogranicza się do terytorium Polski. Produkty są z powodzeniem eksportowane do krajów na całym świecie. Wielokrotny laureat Gazeli Biznesu i Forbesa.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
32-084 Morawica
Morawica 355, k/Krakowa
tel.: +48 12 444 60 60
więcej na: www.tmtechnologie.pl


BRITOP Lighting Sp. z o.o.

z siedzibą w Bierawie to producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz i nowoczesne technologie.

Firmę tworzą ludzie, którzy z potężnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do projektowania, produkcji, a także do partnerskiej i długofalowej obsługi klienta. Z tej pasji powstają projekty gwarantujące trwały i estetyczny wygląd oświetlenia oraz najwyższą jakość, wpisującego się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz.

BRITOP Lighting Sp. z o.o.
47-240 Bierawa
Nowe Osiedle 13D
tel. +48 77 487 12 02
więcej na: www.britoplighting.pl/


Aquaform Lighting Solution

to polski producent oświetlenia, który oferuje funkcjonalne rozwiązania o wysokiej jakości oraz oryginalne wzornictwo. Zespół Aquaform w działaniu kieruje się mottem przewodnim marki: czysta forma światła, które oznacza połączenie zaawansowanych technologii z ciekawym wzornictwem, sztuki z techniką oraz idei z użytecznością.

W portfolio Aquaform  można znaleźć nowoczesne lampy LED i OLED, oświetlenie architektoniczne, ogólne oraz akcentujące. Aquaform współpracuje z projektantami, tworząc wspólnie nowoczesne rozwiązania, doceniane w polskich i międzynarodowych konkursach, takich jak Red Dot Design Award, iF Design Award, Dobry Wzór, German Design Award,  czy Muuuz International Award (MIAW).

Aquaform Inc. sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 12-14,
32-070 Czernichów,
tel. +48 12 270 21 22
więcej na: www.aquaform.pl


ATM Lighting

powstała z inicjatywy osób związanych z branżą oświetleniową. Projektujemy i produkujemy przemysłowe oprawy oświetleniowe. Sercem firmy jest zakład produkcyjny zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

Oferta: oprawy przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów, osprzęt przeciwwybuchowy, oprawy charakteryzujące się dużą trwałością i bezawaryjnością, oprawy tunelowe, oprawy oświetleniowe do pracy we wszelkiego rodzajach zakładach produkcyjnych, uwzględniające wyjątkowo trudne warunki pracy, oprawy oświetleniowe przeznaczone do oświetlenia hal magazynowych, oprawy oświetleniowe dla wymagających środowisk jak produkcja żywności i artykułów spożywczych.

ATM Lighting sp. z o. o.
ul. Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 347 51 07
więcej na: www.atmlighting.pl


CORA

Samodzielna i prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia.W ramach działalności zajmują się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli, inwestycji oraz projektowaniem i doradztwem w celu trwałego zadowolenia klienta. Nasza oferta bazuje na wieloletnim doświadczeniu, z sukcesem i pasją zrealizowaliśmy dla polskich i zagranicznych klientów wiele projektów. Proponujemy optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

PHU CORA funkcjonuje na rynku od 1995 roku, od stycznia 2015 roku poszerzyła się o Spółkę CORA LIGHTING FACTORY Sp. z o.o.zajmującą się produkcją opraw oświetleniowych. CLF główny nacisk kładzie na jakość, funkcjonalność,nowatorstwo oraz znakomite parametry świetlne.

PHU CORA – Adam Sikora
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska7
tel.: 32­ 388 80 00
więcej na: www.cora.pl


ZPUOiE ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.

Zakład Produkcji Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych ELGIS-GARBATKA Sp. z o. o.ma zaszczyt zaprezentować Państwu swoją ofertę:
OŚWIETLENIE: słupy i latarnie, stylizowane oraz uliczne maszty, oswietleniowe i informacyjne systemowe szafy, sterowania oświetleniem ulicznym słupy trakcyjno-oświetleniowe.
ENERGETYKA: aparaty łączeniowe i zabezpieczenia linii SN, słupowe stacje transformatorowe
konstrukcje i osprzęt linii energetycznych napowietrznych SN i NN, osprzęt kablowy, izolatory porcelanowe i kompozytowe
DROGOWNICTWO: słupy i maszty sygnalizacji świetlnej, konstrukcje wsporcze do systemu monitoringu i ekranów akustycznych, wygrodzenia i odgrodzenia drogowe, ekrany akustyczne
MAŁA ARCHITEKTURA: ławki, kosze, tablice informacyjne, słupki, kraty ochronne

ZPUOiE ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.
ul. Ponikwa 11
26-930 Garbatka Letnisko
tel.: 048/ 621-02-80, 621 03 80
więcej na: www.elgis.com.pl


FaroForm

zajmuje się dystrybucją opraw oświetleniowych, źródeł światła i szeroko rozumianego osprzętu elektroinstalacyjnego.

Przy konstruowaniu naszej oferty handlowej za priorytet obraliśmy dbałość o środowisko naturalne i jego ochronę. Dlatego też bardzo ważnym elementem naszej oferty są energooszczędne źródła światła od popularnych już świetlówek kompaktowych zaczynając a na zdobywających coraz większą liczbę zwolenników, źródłach wykorzystującą technologię LED. W ofercie naszej znajdziecie Państwo także oprawy oświetleniowe gdzie wspomniane wcześniej źródła mają praktyczne zastosowanie oraz osprzęt potrzebny do prawidłowego ich zainstalowania.

FaroForm Sp. z o.o.
ul. Azotowa 21,
41-503 Chorzów
Tel. 32 888 61 00/01/02
więcej na: www.faroform.pl


Kanlux SA

to firma z tradycjami. Produkty Kanlux dostępne są zarówno w hurtowniach elektroinstalacyjnych, jak i sieciach. Architektom Kanlux oferuje wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań oraz produktów oświetleniowych dla różnego formatu inwestycji. Oryginalne wzornictwo i nowe, nieszablonowe pomysły, efektowne oprawy dekoracyjne i źródła światła, nowoczesne i bezpieczne produkty przebadane w laboratorium Kanlux – to znaki rozpoznawcze tej firmy. Kanlux posiada również markę aparatury modułowej Ideal TS oraz osprzętu elektroinstalacyjnego MOWION.

Kanlux SA
ul. Objazdowa 1-3
41-922 Radzionków
tel.: +48 /32/ 388 74 00
więcej na: www.kanlux.pl


KINNA PRODUCTION

Od 20 lat firma produkcje abażury do lamp oraz producentem kompletnych lamp biurkowych i podłogowych, w których skład wchodzi abażur i drewniana podstawa. Podstawy lamp wykonujemy z różnych rodzajów drewna, np. dąb, orzech itd. Każdy model abażura może być wykończony różnymi rodzajami dekoracji, według indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy nadruki, ozdobne paski, profile, tasiemki oraz rozetki, które będą komponować się z odcieniem abażura, bądź używając koloru kontrastującego możemy podkreślić ich kształt. Do każdego typu abażura możemy zaproponować: podstawy do lamp podłogowych i stołowych oraz zwisy do lamp sufitowych.

KINNA PRODUCTION Sp. z o. o.
ul. Budowlanych 46a
80-298 GdanskPoland
tel.: 0048 58 762 39 40
więcej na: www.kinna.pl


Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego

reprezentuje polskie firmy oświetleniowe i wspiera aktywnie ich działalność na rynku krajowym i za granicą. Zrzesza producentów i dystrybutorów sprzętu oświetleniowego oraz firmy działające na rzecz polskiego rynku oświetleniowego. Związek bierze udział w pracach legislacyjnych i tworzeniu przepisów prawnych w Polsce i w Unii Europejskiej.

Cele i rodzaje działalności: wspieranie rozwoju firm członkowskich, integracja środowiska, wypracowywanie wspólnego stanowiska w środowisku branżowym, opiniowanie aktów prawnych, monitorowanie działań legislacyjnych i administracyjnych związanych z rynkiem oświetleniowym i prowadzeniem działalności gospodarczej, doprowadzanie do wiążących interpretacji przepisów prawnych, interweniowanie w instytucjach państwowych, samorządowych i gospodarczych

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego
ul. Rzymowskiego 30
02-697 Warszawa
tel.: +48 (22) 843 20 19
więcej na: www.pzpo.org.pl


Rabbit Sp. z o.o.

od 30 lat oferuje nowoczesne i przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania z zakresu sterowania oświetleniem ulicznym. Jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania, zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego, drogowego i architektonicznego. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania techniczne, bezawaryjność i długotrwałe użytkowanie.

W ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania do sterowania oświetleniem zewnętrznym oraz redukcji kosztów oświetlenia: system zdalnego monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznymi CPAnet, system do sterowania i monitoringu oświetlenia ulicznego midiBLUE, sterowniki oświetlenia ulicznego: microBLUE, microBLUE z GPS, CPA 4.0, sterownik oświetlenia obiektów sportowych CPA Sport, autonomiczne reduktory mocy w oprawach sodowych APC-2, autonomiczne reduktory mocy w oprawach LED APC-LED, reduktory-stabilizatory napięcia w oświetleniu ulicznym, kompensatory mocy biernej pojemnościowej, szafy oświetlenia ulicznego LED.

RABBIT Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław
tel.: +48 71 328 50 65
więcej na: www.rabbit.pl


Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

to producent konkurencyjnych na rynku, kompletnych systemów oświetlenia zewnętrznego.

Oferuje: aluminiowe słupy, w tym słupy sygnalizacyjne, aluminiowe maszty oświetleniowe i flagowe oraz oprawy parkowe i uliczne, słupy o zewnętrznej warstwie z tworzywa sztucznego, układy ramion i kinkiety, złącza słupowe oraz fundamenty i kosze zbrojeniowe, a także usługę anodowania w 10 kolorach (każdy z opcją wybłyszczenia).

Oprócz standardowych kształtów oświetlenia zewnętrznego firma projektuje rozwiązania łączące nowoczesną technologią i innowacyjne wzornictwo – oprawy i słupy na miarę współczesnych inwestycji, które harmonijnie współgrają z architektonicznym otoczeniem nowoczesnych budynków, centrów handlowych czy obiektów rekultywowanych.

Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa
ul. Strefowa 1
43-109 Tychy
tel.: 032/ 738 89 01
więcej na: www.rosa.pl


SKOFF

to marka w branży elektrotechnicznej, gdzie nadrzędną wartością jest jakość i rzetelność. Producent oświetlenia wnętrz.

Produkty są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności w każdym etapie dnia, w pracy, przy wypoczynku poprzez dostarczanie produktów innowacyjnych i najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty są unikalne.

SKOFF sp. z o.o.
ul. Legionów 243d
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel.: (0-32) 215 28 93
więcej na: www.skoff.pl


SPOT Light

to firma z doświadczeniem w produkcji oświetlenia. Asortyment SPOT Lightu obejmuje ponad 3 tysiące produktów – od kryształowych żyrandoli, poprzez lampy nowoczesne i klasyczne, do oświetlenia zewnętrznego.

Swoją przyszłość firma wiąże z dalszym  rozwojem własnej  produkcji, w szczególności modeli wykonanych z polskiego, certyfikowanego drewna wyposażonego w najnowocześniejsze moduły LED. SPOT Light stawia również na inne naturalne materiały – linia oświetlenia wykonana z betonu architektonicznego, szkła oraz kolekcja lamp z abażurami z innowacyjnych materiałów, jak: ekoskóra, tapeta, okleina drewniana oraz tkanin tapicerskich, lakierowanych, satynowanych uzupełnia kompleksową ofertę firmy.

Spot Light
ul. Planetorza 86 A
47- 253 Cisek
tel. 077/ 487-10-57
więcej na: www.spotlight.pl


Spectrum LED

to polski producent LEDowych opraw oświetleniowych oraz dostawca źródeł światła LED znanych na rynku pod marką Spectrum LED. Firma działa od 1990 roku, obecnie zatrudnia 150 osób. Znana jest jako  najbardziej wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od projektu na serwisie kończąc.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 16
40-432 Katowice
więcej na: www.spectrumled.pl


Central Point to polski producent oraz bezpośredni importer wysokiej jakości obwodów drukowanych (jednostronnych, dwustronnych, wielowarstwowych). W produkcji krajowej specjalizuje się w prototypach, krótkich seriach produkcyjnych i expresach 24h. W portfolio Central Point można znaleźć obwody drukowane wykonane na bazie szerokiej gamy laminatów (m.in. FR4, CEM-3, MCPCB) z wykończeniem powierzchni lutowniczych typu HAL, ENIG i OSP.

Central Point to inżynierowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy świadczą wysoką jakość usług, terminowość dostaw, wszechstronne rozwiązania logistyczne oraz elastyczne warunki współpracy.

Central Point zapewnia wsparcie merytoryczne na etapie przygotowania produkcji, bezpośrednią i rzetelną współpracę z Klientem w trakcie procesu projektowania, walidację i wprowadzanie zmian do projektu oraz reverse engineering.

Central Point realizuje również specjalistyczne zamówienia dla niestandardowych wartości parametrów obwodów drukowanych. To firma otwarta na innowacyjne i nietypowe rozwiązania.

INSTYTUCJE OTOCZENIA BIZNESUJEDNOSTKI NAUKOWE