ARROW Electronics

ARROW Electronics

Arrow Electronics jest globalnym dystrybutorem komponentów do produkcji. W tym obszarze Arrow Electronics oferuje klientom szerokie portfolio produktów półprzewodnikowych, zarówno analogowych, jak i cyfrowych, elementów pasywnych oraz podzespołów elektromechanicznych, w tym złączy. W naszej ofercie są także produkty do systemów embedded (Arrow Embedded Solutions), do których zaliczamy wyświetlacze, komputery przemysłowe, oprogramowanie, zasilacze oraz technologie bezprzewodowe. Na grupę biznesową Arrow Components EMEA składa się 76 oddziałów rozlokowanych w 31 krajach, z których obsługiwani są klienci z 50 krajów. Liczba ta sukcesywnie rośnie. W Polsce firma Arrow Electronics posiada 3 oddziały: w Warszawie, Katowicach i Gdyni.

Wspieramy także nowe trendy, takie jak oświetlenie LED, gdzie oferujemy kompletne rozwiązania produktów uzupełniane naszym doświadczeniem i wiedzą.

Wśród naszych dostawców znajdują się między innymi takie marki jak:

  • Półprzewodniki: ADI, Altera, Cypress, Silicon Labs, Microsemi, Infineon, NXP, ON Semi, STM, TI, Fairchild, Microchip, Vishay
  • Optoelektronika (LED): Osram, Cree, Lumileds, Samsung, Kingbright, Everlight
  • Komponenty power i embedded: MeanWell, Recom, Aimtec, Traco, TDK Lambda, Powertip, CCT, Toshiba
  • Podzespoły pasywne: Vishay, TDK, Walsin, Panasonic, Kemet, Yageo, AVX, Murata, Littelfuse, Bourns

Złącza i elektromechanika: TE, Molex, Amphenol, Omron, C&K, Fujitsu, Honeywell