AQUAFORM INC

Aquaform Lighting Solution to polski producent oświetlenia, który oferuje funkcjonalne rozwiązania o wysokiej jakości oraz oryginalne wzornictwo. Jest jednym z liderów na polskim rynku. Zespół Aquaform w działaniu kieruje się mottem przewodnim marki: czysta forma światła, które oznacza połączenie zaawansowanych technologii z ciekawym wzornictwem, sztuki z techniką oraz idei z użytecznością.

W portfolio Aquaform  można znaleźć nowoczesne lampy LED i OLED, oświetlenie architektoniczne, ogólne oraz akcentujące. Aquaform współpracuje z projektantami, tworząc wspólnie nowoczesne rozwiązania, doceniane w polskich i międzynarodowych konkursach, takich jak Red Dot Design Award, iF Design Award, Dobry Wzór, German Design Award,  czy Muuuz International Award (MIAW).

Jak przebiega współpraca pomiędzy producentem oświetlenia a projektantem? Dowiedz się więcej z filmu WBZ na przykładzie historii projektu equilibra BALANS  <http://projekt-wbz.com.pl/a/205,jak-powstawala-rodzina-opraw-oswietleniowych-equilibra-film>

Aquaform Inc. sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 12-14,
32-070 Czernichów, PolskaAQUAFORM_LOGO_RGB
tel. +48 12 270 21 22
e-mail: biuro@aquaform.pl
www.aquaform.pl