ACTE w Klastrze

ACTE w Klastrze

ACTE Sp. z o.o. istnieje na Polskim rynku od 1997 roku i od początku działalności należy do struktur skandynawskiej grupy kapitałowej Lagercrantz AB z siedzibą w Sztokholmie.

Strategią ACTE jest tworzenie wartości dodanej poprzez dostarczanie produktów od wyspecjalizowanych dostawców do klientów biznesowych. Naszym celem jest utrzymywanie silnej pozycji wyspecjalizowanego, niszowego dostawcy będącego w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Model biznesowy zakłada zajęcie przez ACTE pozycji dystrybutora wartości dodanej (VAD – value added distributor) dostarczającego zaawansowane oraz dostosowane do wymagań klienta: komponenty – moduły, urządzenia lub systemy. Wysoka wartość dodana dostępna jest na każdym etapie współpracy i jest rozumiana jako: kompleksowa wiedza biznesowa i projektowa na temat rozwiązań rynkowych, zaawansowane wsparcie techniczne, kompleksowa obsługa logistyczna, badania i rozwój (R&D) jak również wsparcie finansowe dla projektów a nawet możliwość tworzenia nowych kanałów handlowych za pośrednictwem grupy Lagercrantz AB.